Royal Panda: 100 Royal Spins na Warlords: Crystals of Power

Royal Panda po depozycie dodaje darmowe spiny na nowy slot Warlords: Crystals of Power

Royal panda darmowe spiny na warlords crystals of power 1Kasyno Royal Panda zapewnia swoich graczy, że w ostatni czwartek listopada nie zabraknie powodów do świętowania! Pierwszy z nich, to premiera spektakularnego wideo slotu Warlords: Crystals of Power, czyli najnowszy efekt pracy ambitnego i lubiącego zaskakiwać studia NetEnt. Kolejnym powodem (a raczej „powodami”), są nieskromne Royal Spins, które już 24 listopada w równie nieskromnych ilościach trafią w ręce depozytorów Kasyna Royal Panda.

Rejestracja w Royal Panda: 25 free spinów na Starburst + do 1000 PLN za darmo

Jesteś zainteresowany? Każde z iście królewskich zakręceń warte jest 7.50 PLN, a wykorzystasz je na nowym automacie Warlords: Crystals of Power sieci Netent, w Kasynie Royal Panda.

Royal panda darmowe spiny na warlords crystals of powerOkazja do złowienia takich fantów nadarzy się wyłącznie 24 listopada, od godziny 0:00 do 23:59. Jeśli chcesz otrzymać 25 Royal Spins, zdeponuj w podanym terminie minimum 400 PLN, natomiast depozyt o wartości 1 200 PLN i więcej, upoważni Cię do odbioru aż 100 wspaniałych Royal Spins od Kasyna Royal Panda. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, zdobyte obroty otrzymasz w kilku transzach (po 5 lub 20 Royal Spins), w terminie od 25 do 29 listopada. Spodziewaj się ich na koncie we wskazane dni, zawsze około południa. Zdobywaj szturmem wygrywające kombinacje w grze Warlords: Crystals of Power i nie płacąc za zakłady stań na polu walki o wielkie trofea! Nie zapomnij przy tym o warunkach obrotu wygraną z promocyjnych spinów, czyli 35-krotność jej wartości.

Royal panda darmowe spiny na warlords crystals of power 2Wszelkie nagrody, bonusy, premie i free spiny od Kasyna Royal Panda, są przywilejem wyłącznie użytkowników serwisu. Dlatego kto jeszcze nie dokonał rejestracji, nie powinien dłużej zwlekać z decyzją o przystąpieniu do jednego z najlepszych kasyn w sieci! Na nowych graczy czeka tu bonus 100% do 1 000 PLN od pierwszego depozytu (minimum 40 PLN) oraz 25 free spinów na slocie Starburst.

Oceń artykuł