Nowy slot Dracula - gotówka oraz darmowe spiny w Royal Panda

Turniej, darmowe spiny oraz gotówka z okazji premiery nowego slotu sieci Netent - Dracula (do 25.04)

Sieć Netent powoli szykuje się do wypuszczenia swojego najnowszego dzieła jakim jest slot Dracula. Każda z nowych produkcji skandynawskiego dewelopera okazuje się być bardzo solidną grą, dlatego również w przypadku tego slotu możemy mieć nadzieję na kontynuacje tej passy. 23 kwietnia 2015 roku Dracula zagości w Kasynie Royal Panda. Z tej okazji czeka na Ciebie cała masa bonusowej gotówki oraz darmowych spinów. Jeśli złożysz depozyt możesz liczyć na 70 darmowych obrotów, udział w konkursie oraz 1000 PLN bonusu.

23 - 25 kwietnia masz okazje wziąć udział w turnieju na slocie Dracula. Dla 5 śmiałków, którym uda się trafić najwyższą kombinację otrzyma wyśmienite narody. Oprócz wygranej z gry pierwszych trzech graczy otrzyma Dracula Untold na Blu-ray, DVD i Digital, dwóch kolejnych wygra figurkę Reaction Universal Dracula.

Załóż konto w Royal Panda i odbierz 10 spinów oraz do 1000 PLN za darmo

Jeżeli masz ochotę otrzymać od 10 do 40 darmowych obrotów na nowość, którą jest slot Dracula, to zaloguj się i dokonaj depozytu najpóźniej do godziny 23:59 w dniu 22 kwietnia, a już 23 kwietnia cieszyć się będziesz darmowymi obrotami. Ilość obrotów na koszt kasyna zależy od Twojej aktywności w programie lojalnościowym, im więcej grasz, tym więcej otrzymasz darmowych spinów.

W dniu premiery, czyli 23 kwietnia do godziny 23:59 czeka na Ciebie reload bonus 25% do 1000 PLN oraz 30 darmowych obrotów. Wystarczy, że się zalogujesz i zgłosisz chęć otrzymania bonusu. 24 kwietnia około godziny 12:00 wpłyną na Twoje konto darmowe spinami na slot Dracula. Obrót bonusem od depozytu i wszystkich darmowych obrotów należy wykonać 35 razy, podczas gry z wykorzystaniem środków z salda gotówkowego.

Jeśli nigdy nie grałeś w Kasynie Royal Panda to dołącz teraz, a serwis podwoi Twój depozyt 100% do 1000 PLN i da Ci 10 darmowych obrotów na Starburst. Zatem przygotuj się na przybycie Księcia ciemności. Już 23 kwietnia premiera automatu sieci Netent Dracula. Zrób depozyt już dziś, aby w dniach 22 – 24 kwietnia cieszyć się darmowymi obrotami i bonusem!

Oceń artykuł