Royal Panda: Duża wygrana na mobilnym slocie Mermaids Millions

Gracz z Wielkiej Brytanii wygrał ponad 147 000 PLN w Kasynie Royal Panda na Mermaids Millions, Mega Fortune oraz Cashville w wersji mobilnej

Kasyno Royal Panda z dumą poinformowało o kolejnym spektakularnym zwycięstwie jednego ze swoich graczy. Sukces należy do Gweno z Wielkiej Brytanii. Trzy z najpopularniejszych automatów mobilnych pozwoliły wzbogacić się naszej bohaterce o blisko 25.344 funtów (ok. 147.410 PLN). To dobrze znane wszystkim miłośnikom slotów: Mermaids Millions, Mega Fortune i Cashville. Podobnie jak większość wielkich zwycięzców, również Gweno nie mogła uwierzyć w szczęśliwy uśmiech losu.

Rejestracja w Royal Panda - bonus do 1000 PLN oraz 25 free spinów

Gweno zdobyła największą pojedynczą wygraną w obrocie na slocie Mermaids Millions ze stawką 57 funtów za obrót. Po odblokowaniu 10 dodatkowych spinów wygrała z nich aż 11 220 funtów. Ostatecznie rozgrywki zakończyła z ponad 19.000 funtów co przyniosło jej około 110.511 PLN. Jak widać szczęście sprzyjało Brytyjce tego dnia. Wielkie gratulacje!

Korzystanie z wersji mobilnej Kasyna Royal Panda to naprawdę świetna zabawa i z reguły bardzo opłacalna. Każdy z graczy chciałby zakosztować tego, czego w trakcie swojej gry doświadczyła Gweno. Pomyśl, może i na Ciebie czeka wielka wygrana, więc nie bój się zaryzykować i spróbuj szczęścia w grach slotowych w Kasynie Royal Panda Mobile. Serwis ten proponuje swoim klientom szeroką gamę ciekawych gier jak również wysokich jackpotów. Jest ich tu całkiem sporo. Jeśli masz ochotę dołączyć do grona wielkich zwycięzców Kasyna Royal Panda, to wpłać depozyt w tym serwisie, a otrzymasz bonus powitalny 100% do 1000 PLN + 25 darmowych spinów na Starburst. Z podwojoną kwotą będziesz mógł rozpocząć przygodę i sięgnąć po wielkie wygrane! Zajrzyj do Kasyna Royal Panda Mobile na swoim tablecie lub telefonie, gdzie czeka gama automatów i gier stołowych, które stwarzają okazję do wielkich wygranych!

Oceń artykuł