Slot Glow

Slot Glow sieci Netent

Tańcząca na niebie zorza polarna, to jedno z najbardziej zachwycających zjawisk przyrody. Nie każdemu jednak dane jest obserwować magiczny blask aurory na żywo. Wszystkim, którzy tej możliwości nie dostąpili, firma NetEnt wynagrodziła tworząc niesamowity slot Glow. Już od 14 stycznia 2016, wirtualny spektakl świateł mogą podziwiać również użytkownicy Kasyna Mr Green, zgarniając przy okazji solidne wygrane i kosztując wyśmienitej rozrywki.

Pod względem graficznym, slot z pewnością trafi w gusta nawet najwybredniejszych graczy. Nienachalne, ale tworzące wspaniały nastrój tło planszy, przenosi nas do magicznego zakątka gdzieś na ziemi. Pierwsze skojarzenie to Islandia… a może Alaska? Na pierwszym planie 5 bębnów i 3 rzędy symboli, wśród których przeważają mieniące się w blasku zorzy totemy - mistyczne wizerunki zwierząt. Całość doprawiona jest dźwiękami z nutką etnicznego klimatu. Idealne warunki, by zrelaksować się, skupić na grze i oderwać od codziennych zawirowań.

Jednak nawet najwspanialsza oprawa wizualna nie ma znaczenia, jeśli automat nie może zaoferować nam ciekawych funkcji i szans na wygraną. Slot Glow i w tym temacie godny jest uwagi. Co prawda, producent nie naszpikował go taką ilością opcji, jak np. w grze Koi Proncess, ale właśnie na tym polega jego urok. Pod wieloma względami bliżej mu do NetEnt-owskich slotów Sparks i Elements, a poza tym, ilość zastosowanych rozwiązań technologicznych nie zawsze przedkłada się na popularność. Prostym tego przykładem jest klasyczny i wciąż rozchwytywany Starburst.

Co zatem znajdziemy w slocie Glow? Oczywiście symbol Wild, który reprezentuje niedźwiedź, pojawiąjący się na 2, 3 lub 4 walcu. Zastępuje on wszystkie inne symbole na planszy, a w grze głównej może uwolnić rundę free spinów. Darmowe obroty wpadają również dzięki dopasowaniu na walcach pozostałych zwierzęcych znaków. Wielką zaletą gry, są bez wątpienia mnożniki wygranej. Mamy z nimi do czynienia w przypadku, gdy zwycięskie kombinacje utworzone zostaną na podstawie jednego lub więcej symboli Wild.

Dość opisów. Odwiedź Kasyno Mr Green i oddaj się zabawie w blasku zachwycającego slotu Glow. Zorza polarna w połączeniu z fantastyczną grą to mieszanka bardzo wciągająca. Już od 14 stycznia możesz przekonać się o tym sam. Zapraszamy!

Oceń artykuł