Royal Panda: Duża wygrana na slocie Cashville

Szwedka wygrała ponad 481 000 PLN na slocie Cashville w Royal Pandzie

Royal panda wygrana na cashville 1Każdy marzy o wielkiej wygranej i o tym jakby wykorzystał taką szansę. Takiego szczęścia zakosztowała 47-letnia Gun-Marie ze Szwecji, która przełamała kanony pechowej 13-tki i wygrała 1 029 805 koron szwedzkich (481 450 PLN) slocie Cashville w Royal Panda.

W Kasynie Royal Panda przychylność i dobrodziejstwo gości najczęściej. Gry w Kasynie Royal Panda obdarowały gotówką już niejednego z jego klientów. Gun-Marie jest lojalnym graczem tego serwisu i posiada złoty status w programie lojalnościowym Loyal Panda.

Royal panda wygrana na cashville 2Jak już wspomnieliśmy, Szwedka swoją fortunę zawdzięcza wygranej na slocie Cashville, gdzie szczęśliwe chwile spędziła w gronie zamożnych dżentelmenów, klejnotów, obligacji, banknotów dolarowych i kubańskich cygar. Jak wiadomo szczęście jest ważą częścią powodzenia, ale właściwości slotu też mają znaczenie. Cashville posiada różnorodne funkcje sprzyjające zwycięskim kombinacjom, które pomogły w wygraniu. Obstawiając jedyne 400 koron szwedzkich (190 PLN), Szwedka aktywowała tryb bonusowy, w którym wybrała jednego z bogaczy i kierowała się według jego regułom, dopasowując wysoko płatne symbole ze złotymi ikonkami "W" oznaczającymi wild. Taki pojedynczy obrót przyniósł jej niebagatelne 1 007 380 koron szwedzkich (około 470 960 PLN).

Rejestracja w Royal Panda: na start do 1000 PLN za darmo oraz 25 free spinów

Nasza bohaterka nie przestała grać i w dalszej rozgrywce wygrała jeszcze parę monet, które w sumie dały jej łączną wygrana o wartości 1 029 805 koron szwedzkich (481 450 PLN). Gun-Marie zapytana w wywiadzie nic nie odpowiedziała na pytanie na co wyda wygraną, tajemniczo się tylko uśmiechnęła. A Ty na co wydałbyś taką górę forsy, która znienacka spadłaby na Ciebie podczas gry? Zastanawiałeś się nad tym? Gratulujemy wygranej!

Royal panda wygrana na cashvilleGun-Marie to nie jedyna zwyciężczyni, której udało się dołączyć do grona milionerów Kasyna Royal Panda. Niedawno świętował Harrie, który na slocie Fruit Shop zgarnął 484 000 PLN. Oboje zwycięzcy korzystają z Loyal Panda, który jest ekskluzywnym programem lojalnościowym. Gun-Marie posiada w nim złoty status. Członkostwo w Loyal Panda przypisane jest automatycznie i nie wymaga żadnych opłat. Dokonując rejestracji w Kasynie Royal Panda i grając za prawdziwe pieniądze otrzymujesz na start brązowy status. Nie ważne czy w grach wygrywasz czy przegrywasz - zdobywasz Loyal Panda Points, które uzbierane w odpowiedniej ilości można wymieniać na specjalne nagrody w Loyal Panda Shop.

Royal panda wygrana na cashville 3Jeśli nie masz konta, to zarejestruj się. Przy wpłacie depozytu powyżej 40 PLN czeka na ciebie 25 darmowych spinów na najpopularniejszym slocie Starburst, oraz bonus 100% do 1 000 PLN. Wstąp już dziś do Kasyna Royal Panda po wyborną zabawę z dużą dawką adrenaliny i wysokimi wygranymi. Tylko tu czekają na ciebie liczne promocje i bonusy. Dołącz do programu Loyal Panda, zbieraj punkty i wymieniaj na atrakcyjne nagrody!

Oceń artykuł