Royal Panda: Wielka wygrana na Divine Fortune

Royal Panda wypłaciło dużą wygraną na slocie Divine Fortune

Duza wygrana na divine fortune w royal pandzieChoć od premiery slotu Divine Fortune nie upłynęły jeszcze 2 tygodnie, liczba utworzonych przez niego zwycięskich kombinacji jest już naprawdę imponująca. Wieści o wygranych szybko się roznoszą i skuszonych obietnicą niebiańskiej fortuny w tytule gry wciąż przybywa. Czy taka naprawdę jest w zasięgu ręki każdego z nas? O tym najlepiej wie jeden z użytkowników Kasyna Royal Panda.

Rejestracja w Royal Panda: 100% do 1000 PLN i 25 free spinów na Starburst

Royal panda wygrana megajackpot divine fortune 2Podczas ostatniej wizyty w serwisie, przygoda Konstantinosa z boskim automatem zakończyła się bowiem wypłatą o równowartości blisko 320 000 PLN! Lawinę szczęśliwych spinów zapoczątkował zakład o wartości 40 PLN (10 euro), przywołując symbole 3 złotych monet i uruchamiając w konsekwencji grę bonusową. Ten błyskawiczny i szczęśliwy zarazem tok zdarzeń na bębnach slotu Divine Fortune, zaowocował zdobyciem megajackpota i wzbogacił naszego bohatera dokładnie o 74 464 euro!

Royal panda wygrana megajackpot divine fortune 1Jako uczestnik programu lojalnościowego Kasyna Royal Panda na poziomie złotym, 42-latek nie tylko wypłacił swoją zdobycz, ale też zapewnił sobie słuszną porcję kolejnych Loyal Panda Points, które kasyno przyznaje za grę. Czy dzięki nowym punktom wspiął się na poziom diamentowy lukratywnego programu? Tego nie wiemy, ale trzymamy kciuki za kolejne spektakularne zwycięstwa Konstantinosa i wszystkich depozytorów Kasyna Royal Panda, gdzie szczęście zagląda wyjątkowo często! Warto dołączyć do serwisu i na to szczęście zapolować, a przy okazji zapewnić sobie fajną premię na start. Na nowych graczy czeka bonus 100% do 1 000 PLN od pierwszego depozytu (minimum 40 PLN) oraz 25 free spinów na slocie Starburst. Do zobaczenia w Kasynie Royal Panda!

Oceń artykuł