Royal Panda: Wygrana Polaka na Spinata Grande

Paweł z Polski wygrał ponad 148 000 PLN na slocie Spinata Grande w Royal Pandzie

W Kasynie Royal Panda padła kolejna w tym roku imponująca wygrana. W czwartek 11 lutego, 43-letni Paweł z Polski rozbił piniatę na slocie Spinata Grande, w której kolosalne funkcje symboli przyniosły mu 148.015 PLN.

Nasz rodak jest wieloletnim graczem tego serwisu i w programie lojalnościowym osiągnął już złoty status. Na swoim koncie uzbierał ponad 45.000 Royal Panda Points, które przydadzą się na wybór atrakcyjniejszych towarów w Loyal Panda Shop.

Otwórz konto w Royal Panda i odbierz 25 free spinów oraz do 1000 PLN

Żaden gracz w Kasynie Royal Panda z całą pewnością nie zakończył gry na automatach bez gotówki w kieszeni. Nie były to może tak okazałe wygrane jak Pawła, ale z pewnością zawsze są większe lub mniejsze powody do zadowolenia. Z długoletniego doświadczenia widać, że wygrane padają tu raz po raz. Polak swoją dobrą passę rozpoczął na slocie Spinata Grande, gdzie podczas 8 obrotu w funkcji free spins wygrał 69.100 PLN. Niestety nie mamy informacji ile postawił, ale wiemy, że cała impreza dała mu ogólnie 148.015 PLN. Taka fortuna tuż przed Walentynkami z całą pewnością przyniosła zadowolenie nie tylko Pawłowi, ale także jego drugiej połowie. Od dzisiaj wideoautomat Spinata Grande stanie się jego ulubionym i w dalszym ciągu będzie na nim imprezował. Naszemu rodakowi gratulujemy!

Jak już wspomnieliśmy w Kasynie Royal Panda każdy gracz jest z automatu i za darmo wcielany do programu Loyal Panda. W nim zdobywa się punkty za granie w tym serwisie w gry kasynowe jak i na automatach. Bez znaczenia czy wygrywasz czy przegrywasz zbierasz punkty w wielopoziomowym programie lojalnościowym. Czym wyższy poziom osiągniesz tym masz szansę zgarnąć lepsze nagrody. Wśród wygranych, które wymienia się na uzbierane punkty znajdują się zegarki, elektronika, darmowe spiny czy nawet wymarzony prezent dla każdego gracza – bilety do Las Vegas.

Jeżeli nie jesteś graczem Kasyna Royal Panda, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wstąpić w jego szeregi. Tu oprócz wielu fantastycznych gier i programu Loyal Panda czeka na nowicjuszy pakiet powitalny. Zarejestruj się, dokonaj pierwszego depozytu, a otrzymasz bonus 100% do 1000 PLN oraz 25 darmowych spinów na Starburst. Z podwojoną kwotą będziesz mógł rozpocząć przygodę swojego życia i sięgnąć po wielkie wygrane. Do wyboru masz mnóstwo bardzo atrakcyjnych jednorękich bandytów, które przynoszą wielkie wygrane. Dzięki tak dużej liczbie gier w Kasynie Royal Panda masz okazję miło i owocnie spędzić czas, a dodatkowo zyskać na nagrodach z programu Loyal Panda zbierając Loyal Points!

Oceń artykuł