Royal Panda: Wielka wygrana na Thunderstruck II

Wielkie wygrane na slocie Thunderstruck II w Kasynie Royal Panda

Royal panda wielka wygrana w thunderstruck ii 1Kasyno Royal Panda znów obwieszcza nowinę o boskiej wygranej! Niewykluczone, że rękę przyłożył do tego nordycki władca burz, który najwyraźniej upatrzył sobie aż troje walecznych graczy serwisu i skazał na spektakularne zwycięstwo. Tym samym, szczęściarze znaleźli się w panteonie prawdziwych pogromców Mnożników i ich pseudonimy zostały na wieki wyryte w Komnacie Chwały slotu Thunderstruck II.

Rejestracja w Royal Pandzie z 25 free spinami oraz do 1000 PLN za darmo

Royal panda wielka wygrana w thunderstruck iiNie kryjemy małej zazdrości, ale i podziwu dla LadyTough (wygrana 24 300 funty), Cezary2510 (12 150 PLN) oraz Martinh79 (3 241 koron), którzy oprócz powodów do dumy, mają teraz sporo gotówki do wydania. Kto chciałby pójść w ślady tryumfujących użytkowników Kasyna Royal Panda, może uruchomić automat Thunderstruck II na urządzeniu mobilnym lub komputerze w każdej chwili i spróbować szczęścia pod patronatem samego Thora. Jego młot, jako Scatter otworzy drogę do wygranej, a Mnożniki i funkcja Dzikiej Burzy zwieńczą zwycięską kombinację.

Royal panda wielka wygrana w thunderstruck iiTo więcej niż pewne, że niebawem usłyszymy o kolejnych rekordach w Kasynie Royal Panda i trzymamy kciuki, by autorem jednego z nich był czytelnik naszego portalu. Pamiętajcie, że szczęście czyha nie tylko przy bębnach slotu Thunderstruck II, ale również przy grach z niebotycznymi jackpotami, jak Mega Moolah czy Hall of Gods oraz przy wspaniałych grach stołowych Kasyna Royal Panda. Tak naprawdę, w świecie hazardu wszystko jest możliwe, a los może się uśmiechnąć w najmniej oczekiwanym momencie. Jeśli więc nie masz jeszcze konta w serwisie, zarejestruj się już dziś i również sięgaj po wygrane! Przy pierwszym depozycie czekać będzie na Ciebie bonus 100% do 1 000 PLN (wpłata minimum 40 PLN) oraz 25 free spinów na slocie Starburst.

Oceń artykuł