Royal Panda: Turniej na na slocie Burning Desire

Walentynkowy turniej na slocie Burning Desire w Kasynie Royal Panda

Walentynkowy turniej na burning desireW oczekiwaniu na najbardziej romantyczny dzień w roku, wstąp do Kasyna Royal Panda i skorzystaj z walentynkowej promocji! Oferta skierowana jest nie tylko dla szczęśliwie zakochanych graczy, ale również dla wielbicieli slotów, którzy swojej drugiej połowy wciąż poszukują. Dlaczego? Ponieważ ta gra zakończyć się może z obrączką na palcu… Oczywiście „może”, bo zwycięzcy wyjątkowej kampanii Kasyna Royal Panda sami napiszą scenariusz finału swojej przygody, ale plan promocji jest już ułożony i czas najwyższy się z nim zapoznać.

Rejestracja w Royal Panda: 25 free spinów na Starburst i do 1000 PLN za darmo

Royal panda turniej na burning desireWalka o nagrodę główną walentynkowego turnieju rozpoczyna się 1 lutego o godzinie 0:00 i zakończy 13 lutego, dokładnie o godzinie 23:59. Zadaniem jego uczestników będzie trafienie najwyżej kombinacji na slocie Burning Desire, po obstawieniu wszystkich możliwych linii płatniczych (wyłącznie z wykorzystaniem salda gotówkowego). Osiągnięcia graczy przedstawiać będzie tabela, podzielona na dwie części: kobiet i mężczyzn. Najlepsi z najlepszych, czyli jedna kobieta i jeden mężczyzna – zdobywcy pierwszych miejsc – zostaną ogłoszeni 14 lutego na profilu na FB Kasyna Royal Panda. Nagroda, jaka trafi w ich ręce, to kilkudniowa wycieczka do Las Vegas pełna niezapomnianych atrakcji!

Bohaterowie promocji zostaną zakwaterowani w prestiżowym hotelu Venetian, zjedzą romantyczną kolację, podziwiać będą Wielki Kanion z lotu ptaka, a miasto grzechu na pokładzie gondoli. Za obopólną zgodą zwycięzców, Kasyno Royal Panda umożliwi im zawarcie związku małżeńskiego przed sobowtórem słynnego Elvisa, ale wszelkie konsekwencje tego kroku pozostaną już w gestii samych zainteresowanych. Ta kampania nie jest więc tylko okazją do spełnienia marzeń o wspaniałej podróży, ale być może szansą na znalezienie prawdziwej miłości. Co o tym myślisz? Zaryzykuj! Jeśli ukochana osoba jest już u Twego boku, zmotywuj ją do walki przy bębnach automatu Burning Desire. Jeśli oboje obejmiecie prowadzenie w turnieju, macie szansę zaspokoić pragnienie niepowtarzalnego i szalonego ślubu w asyście Kasyna Royal Panda!

Turniej w royal panda na burning desireRuszaj po zwycięstwo i już w lutym zakręć płonącym slotem od Microgaming w Kasynie Royal Panda! Jeśli do tej pory nie dokonałeś rejestracji w tym serwisie, nie pozwól, by w Walentynki dopadła Cię nuda. Załóż konto, odbierz 25 free spinów na Starburst oraz bonus 100% do 1 000 PLN od pierwszej wpłaty (minimum 40 PLN), a potem dołącz do zabawy i… niech spełniają się marzenia!

Oceń artykuł