Royal Panda: Relod bonusy 200 zł + 40 kg jajo

27 i 28 marca odbierz reload bonus 50% do 200 PLN i zbieraj bilety do losowania 40 kg jaja

2016-03-28 11:59 BONUSY PROMOCJE ROYAL PANDA
Royal panda reload bonus i 40 kg jajo 1Za sprawą Kasyna Royal Panda Wielkanoc 2016 roku może stać się dla Ciebie wyjątkowa i niepowtarzalna. W dniach od 27 do 28 marca masz okazję zostać posiadaczem dwóch reload bonusów 50% do 200 PLN. Grając za dodatkowe 400 PLN masz okazję na zdobycie wysokich wygranych, ale także możesz sięgnąć po główną nagrodę, którą jest 40 kilogramowe czekoladowe jajko wykonane przez największych mistrzów cukiernictwa.

Rejestracja w Royal Panda: 25 free spinów + do 1000 PLN za free

Royal panda reload bonus i 40 kg jajo 4Aby otrzymać reload bonus 50% do 200 PLN przyłącz się do promocji w niedzielę 27 marca. Wpłać minimum 400 PLN, a otrzymasz bonus w wysokości 200 PLN. W trakcie składania depozytu zgłoś chęć otrzymania bonusu. Odbierz premię i ciesz się prezentem, który zapewni Ci udział w głównym losowaniu. Tak samo postępuj w niedzielę, wpłać nie mniej niż 400 PLN, aby odebrać pełny bonus w wysokości 200 PLN, dzięki któremu odbierzesz drugą przepustkę na losowanie designerskiego jajca.

Royal panda reload bonus i 40 kg jajo 2W dniach od 27 do 28 marca możesz otrzymać tylko 2 losy. O godzinie 12:00 w dniu 29 marca 2016 roku (wtorek) w Kasynie Royal Panda odbędzie się losowanie nagrody głównej, w którym wezmą udział losy zebrane przez graczy. Pierwsza wylosowana osoba otrzyma nagrodę w postaci 40 kilogramowego czekoladowego jajka wykonanego przez najlepszych mistrzów cukiernictwa. Szczęśliwy gracz zostanie ogłoszony na stronie Kasyna Royal Panda oraz na profilu Facebooka. Nagrodę serwis dostarczy pod adres wskazany podczas rejestracji. Jeżeli z jakiejkolwiek przyczyny dostarczenie nie będzie możliwe lub nagroda będzie nieosiągalna, zwycięzcy może zostać zaproponowana alternatywna nagroda w wysokości 3.000 PLN. Gotówka zostanie dodana do konta triumfatora i będzie gotowa do natychmiastowej wypłaty. Otrzymaną premię należy obrócić 35 razy przed możliwością wypłaty.

Royal panda reload bonus i 40 kg jajo 5W Kasynie Royal Panda czeka na nowych graczy bonus powitalny. Pakiet dedykowany jest osobom, które zarejestrują się i zdeponują gotówkę po raz pierwszy. Serwis na dobry początek zabawy dorzuci do wpłaconej kwoty jeszcze raz tyle, co podwoi Twój początkowy kapitał do kwoty 1.000 PLN zanim jeszcze rozpoczniesz zabawę. Dodatkowo otrzymasz 25 darmowych spinów na slot Starburst. Większy stan konta, to większa szansa na dobrą zabawę i oczywiście duże wygrane. Bonus należy obrócić przed wypłatą 35x w kasynie. Wyobraź sobie wielkie 40 kilogramowe jajko całe z czekolady stojące na środku Twojego salonu. Zacznij obmyślać już plan jak je napocząć. Świętuj po królewsku tegoroczną Wielkanoc i zaglądaj każdego dnia do Kasyna Royal Panda, w którym każdy znajdzie coś dla siebie! Świętuj i baw się w Kasynie Royal Panda. Odbierz 2 bonusy po 200 PLN oraz wygraj gigantyczne i niepowtarzalne 40 kilogramowe jajo wykonane z czekolady. Pomyśl jak długo zajmie Ci jego konsumpcja!

Oceń artykuł