Royal Panda: Loteria na Royal Panda Live Roulette

Losowanie wyjazdu do Londynu przy stole Royal Panda Live Roulette w Royal Pandzie

Royal panda loteria na royal panda live rouletteChcesz spędzić luksusowy weekend w sercu Londynu? Wstąp do Kasyna Royal Panda i w dniach od 19 do 25 października graj przy stołach Royal Panda Live Roulette! Marzy Ci się taki niepowtarzalny wyjazd we dwoje? Dołącz do gry! Aby zakwalifikować się promocji należy obstawiać zakłady przy stole Royal Panda Live Roulette.

Rejestracja w Royal Pandzie: 25 darmowych spinów na slot Starburst

Royal panda loteria na royal panda live rouletteKażde obrócone 400 PLN, to 1 los na loterię. Liczą się tylko zakłady stawiane przy pomocy salda gotówkowego. Graj jak najdłużej ponieważ do ostatecznego losowania weekendowej wycieczki do Londynu wejdą tylko trzej gracze, którzy w ciągu tego tygodnia zdobędą największą ilość losów. Jeśli kilku uczestników będzie posiadało taką samą ilość biletów, to o jego awansie i miejscu w tabeli będzie decydował czas, czyli który gracz uzbierał te losy jako pierwszy.

Royal panda loteria na royal panda live roulette 1Finałowe losowanie odbędzie się 26 października 2016 roku o godzinie 17:00. Zwycięzca zostanie ogłoszony na profilu Royal Panda na Facebooku. Codziennie na tej stronie będzie też publikowana trójka najlepszych graczy. Śledź ją, aby mieć rozeznanie, czy ktoś Cię nie prześciga. Osoba wylosowana w loterii jako pierwsza odbierze nagrodę w postaci luksusowego weekendu dla dwóch osób w Londynie. Pakiet zawierał będzie podróż do i z Londynu. 2 noce w sławnym Hotelu 41 w Londynie na przeciwko Pałacu Buckingham i kolację dla dwojga w najlepszej restauracji Ledbury o wartości 500 funtów. W sytuacji kiedy rezerwacja nie będzie możliwa lub zwycięzca z niej zrezygnuje, zaproponowana będzie przez Royal Panda odpowiednia gratyfikacja w gotówce, która zostanie dodana do konta i będzie możliwa do natychmiastowej wypłaty.

Royal panda loteria na royal panda live roulette 2Zatem zajmij miejsce przy stole Royal Panda Live Roulette i zbieraj losy! Nie jesteś jeszcze graczem tego serwisu? Dołącz do ekipy zadowolonych klientów już dziś! W Kasynie Royal Panda na nowych graczy czeka pakiet powitalny. Przy wpłacie powyżej 40 PLN odbierzesz bonus 100% do 1.000 PLN oraz 25 darmowych spinów na Starburst. Bonusowa gotówka wpłynie niezwłocznie po wpłacie, natomiast spiny trafią następnego dnia. Graj, a być może już niedługo przeżyjesz magiczny weekend w jednej z najwspanialszych stolic Europy. Wystarczy uzbierać wystarczającą ilość losów grając przy stołach Royal Panda Live Roulette, by na koniec wejść do trójki najlepszych i wygrać szczęśliwy los! Pakuj już walizki!

Oceń artykuł