Royal Panda: Spiny na Theme Park: Tickets of Fortune

Free spiny na Theme Park: Tickets of Fortune po depozycie i obrocie 22.06 w Royal Padzie

Royal panda free spiny na theme park tickets of fortune 122 czerwca 2016 roku Kasyno Royal Panda otwiera promocję nowego slotu Theme Park: Tickets of Fortune od Netent, w której oprócz wspaniałej rozrywki i wysokich wygranych czeka 100 darmowych spinów. Przywitaj hucznie nową grę i przez kolejnych 5 dni baw się za free! Oferta obowiązuje tylko 22 czerwca do godziny 23:59!

Zarejestruj się w Royal Pandzie i odbierz do 1000 pln + 25 darmowych spinów

Royal panda free spiny na theme park tickets of fortune 2Wstępując do Kasyna Royal Panda w środę 22 czerwca masz okazję zdobyć 100 darmowych spinów na nową pozycję Netent, która otworzy przed Tobą wrota wielkiego parku rozrywki. Jeśli jesteś miłośnikiem zabaw w wesołym miasteczku i kręci Cię jazda na karuzeli, rollercoasterze czy strzelanie do kaczek, to musisz tę produkcje wypróbować. Aby otrzymać te 100 darmowych spinów należy wpłacić i zagrać za minimum 100 PLN na slocie Theme Park: Tickets of Fortune. Po spełnieniu tego wymogu przez kolejne 5 dni do twojej dyspozycji już od południa będzie 20 darmowych spinów na tym nowym slocie.

Royal panda free spiny na theme park tickets of fortune 3Przysiądź się do jazdy na rollercoasterze z symbolami stacket wild i zakręć kołem fortuny by rozegrać jedną z 6 rund bonusowych i wygrywać! Czy dołączysz do zabawy i jako najlepszy z najlepszych ustrzelisz wszystkie nagrody? Obracaj bębnami Theme Park: Tickets of Fortune, zgarniaj darmowe obroty i walcz o wysokie wygrane! Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem Kasyna Royal Panda, masz jeszcze szansę, by dołączyć do zabawy. Załóż już teraz konto w serwisie i odbierz bonus 100% do 1 000 PLN od depozytu 40 PLN oraz 25 darmowych spinów na grę Starburst.

Oceń artykuł