Royal Panda: Darmowe spiny na Gonzo`s Quest i Twin Spin

Darmowe spiny na Gonzo`s Quest i Twin Spin w tygodniowej promocji Royal Panda

Royal panda free spiny na gonzos quest i twin spin 1Czego można dokonać w 60 sekund? W Kasynie Royal Panda można zdobyć niezłą porcję darmowych obrotów! Podejmij wyzwanie ostatniej wakacyjnej promocji i spraw sobie upominek na pożegnanie lata. Przez pięć kolejnych dni poświęć zaledwie minutę przy bębnach wskazanego automatu, a już w pierwszy weekend września odbierzesz swoją nagrodę.

Rejestracja w Kasynie Royal Panda z 25 free spinami i do 1000 PLN za darmo

Zasady są niezwykle proste, a oferta naprawdę kusząca, bowiem na każdego uczestnika kampanii One - Minute Challenge czeka nawet 50 free spinów. Wszystkich zainteresowanych, Kasyno Royal Panda zaprasza już 29 sierpnia do bębnów gry Gonzo`s Quest.

Royal panda free spiny na gonzos quest i twin spinJest to pierwszy z pięciu slotów, biorących udział w promocji. Zadaniem jej uczestnika jest rozegranie na wyznaczonej maszynie przynajmniej 10 obrotów z wykorzystaniem salda gotówkowego. Prawda, że proste? Choć wykonanie zadania może zająć minutę, nie ma powodów do zmartwień ten, kto uczyni to w dłuższym czasie. Ważne, aby wymaganą ilość zakręceń wykonać przed godziną 23:59. Podejmując wyzwanie Kasyna Royal Panda w poniedziałek, każdy nieustraszony gracz otworzy sobie drogę do zgarnięcia pierwszej porcji free spinów. Do ich odbioru upoważni kontynuacja zabawy we wtorek (30 sierpnia) i wykonanie kolejnych 10 obrotów na slocie Twin Spin. Efektem dwudniowej potyczki będzie 5 promocyjnych spinów na grę Gonzo`s Quest i 5 na grę Twin Spin, gotowych do odbioru już w weekend.

Royal panda free spiny na gonzos quest i twin spin 2Oczywiście, na tym nie koniec i na wytrwałych czeka jeszcze więcej! W środę 31 sierpnia, można podwoić zdobyty dotąd pakiet darmowych rund, wykonując 10 obrotów na slocie Thunderstruck II. Kolejnej doby, czyli 1 września, łup znów może się powiększyć dzięki 10-krotnemu obróceniu automatem Jack and the Beanstalk, co zagwarantuje łącznie odbiór 15 free spinów na grę Gonzo`s Quest i 15 na grę Twin Spin. Ostatnia szansa na zwiększenie tej puli bonusów pojawi się w piątek 2 września. Każdy, kto podejmie się finałowego zadania i 10 razy obróci slotem Bar Bar Black Sheep, już w sobotę odbierze 25 darmowych spinów na automacie Twin Spin, a w niedzielę znajdzie na swoim koncie 25 gratisowych zakręceń na grę Gonzo`s Quest.

Royal panda free spiny na gonzos quest i twin spin 3Skorzystaj z oferty Kasyna Royal Panda i w pierwszy weekend września zaspinuj aż 50 razy nie płacąc za zakłady! To aż 50 szans na osiągnięcie zwycięskiej kombinacji i zdobycie całkiem sporej ilości monet. Z takim zasobem free spinów możliwości są naprawdę ogromne. Jeśli szczęście dopisze i z ich pomocą sięgniesz po wygraną, nie zapomnij o 35-krotnym obróceniu zdobytymi środkami przed ich spieniężeniem. Kto nie zarejestrował się jeszcze Kasynie Royal Panda, nie powinien dłużej zwlekać i jak najszybciej dołączyć do zabawy. Na nowych użytkowników serwisu czeka gorący bonus 100% do 1 000 PLN od pierwszego depozytu (minimum 40 PLN) oraz 25 free spinów na slocie Starburst. Do zobaczenia na promocji!

Oceń artykuł