Royal Panda: Darmowe spiny na Starburst

Royal Panda w promocji "Świąteczny Kalendarz" dodaje po 100 free spinów na Starburst

Royal panda darmowe spiny na starburst 1Przed nami pierwszy dzień ostatniego miesiąca roku i pierwszy prezent z Grudniowego Kalendarza Kasyna Royal Panda. Otwórz świąteczne okienko 1-go grudnia i odbierz 100 darmowych spinów na popularnym slocie Starburst! Spiny pojawią się na Twoim koncie w dniu następnym, około godziny 12:00, a uwolni je czwartkowe zasilenie o wartości minimum 400 PLN.

Rejestracja w Royal Panda z podwojeniem do 1000 PLN i 25 free spinami na Starburst

Royal panda darmowe spiny na starburst 3Masz tylko jedną dobę, by zgarnąć upominek, ponieważ oferta obowiązuje tylko do godziny 23:59. Po tym terminie nadejdzie czas na rozpakowanie kolejnej niespodzianki, a będzie to…. Sprawdź sam, co jeszcze czeka na Ciebie w świątecznej kampanii Kasyna Royal Panda!

Royal panda darmowe spiny na starburst 2Nie masz konta w Royal Panda? Rozwiązanie jest proste: zarejestruj się już teraz! Kasyno Royal Panda wita nowych użytkowników bonusem 100% do 1 000 PLN od pierwszej wpłaty (minimum 40 PLN) oraz 25 darmowymi spinami na automacie Starburst. To pierwszy krok do wspaniałej zabawy i wspaniałych sukcesów przy fantastycznych grach!

Oceń artykuł