Ogromna pula jackpota na slocie Mega Moolah

Pula jackpota na slocie Mega Moolah w Kasynie Royal Panda osiągnęła ponad 10 120 000 PLN

2016-04-14 05:59 JACKPOTY NEWSY ROYAL PANDA PROMOCJE
Mega Moolah to jeden z najpopularniejszych slotów w Royal Panda. Automat sieci Microgaming charakteryzuje się świetną grafiką w barwach słońca Afryki, pustyń, stepów i sawann oraz dzikich zwierząt. Pośród innych gier wyróżnia go stale rosnący jackpot. Liczne symbole scatter sprawiają, że możesz wygrać nawet 100 krotną wartość postawionej stawki oraz darmowe rundy.

Obecny jackpot w Mega Moolah wynosi ponad 10 milionów 100 tysięcy PLN. To pierwszy, najwyższy w historii jackpot w tej grze. Od chwili wejścia na rynek padło już kilkanaście mega wygranych. Najwyższy sięgał 9,49 miliona PLN. Główny jackpot zgarniany jest średnio 1 - 2 razy do roku. Mniejsze wygrane padają codziennie. Pomyśl, że właśnie Ty możesz być tym szczęśliwcem, któremu życie przestawi się do góry nogami. Wzrastający, jackpot może być wygrany w każdej chwili, kiedy Ty będziesz rozgrywać grę bonusową.

Rejestracja w Royal Panda - Bonus 100% do 1000 PLN i 10 free spinów!

Chcesz wygrać 10,1 miliona PLN? Zacznij grać już teraz! Jeśli nigdy nie grałeś, to dokonaj wpłaty, a otrzymasz bonus powitalny 100% do 1 000 PLN Twoje szanse na wygraną od razu się podwoją. Mega Moolah można porównać do gry w Lotto, nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdzie wysoka wygrana, a szansa na slocie jest dużo większa. Wyobraź sobie, co można mieć za taką sumę? Wakacje do końca życia, podróż dookoła świata – krótko mówiąc, można spełnić wszystkie swoje marzenia. Zatem nie czekaj i już teraz dołącz do Kasyna Royal Panda i graj w Mega Moolah Jackpot. Rozbij prawie 10 milionów złotych i spełnij marzenia!

Oceń artykuł