Mr Green: Free spiny na Stickers

1 czerwca odbierz do 120 darmowych spinów na slocie Stickers w Mr Green

Pragniesz wziąć udział w promocji Kasyna Mr Green i otrzymać 120 darmowych spinów w grze Stickers wypuszczonej przez Netent? Tylko 1 czerwca masz taką okazję. Aby wziąć udział musisz zarejestrować się na swoim koncie Kasyna Mr Green, wpłacić i zagrać dziś za 100 PLN, jutro w zamian otrzymasz 20 Free Spinów. Jeżeli wpłacisz 220 PLN i za nie zagrasz to jutro otrzymasz 55 Free Spinów. 120 Free spinów na grę w Stickers otrzymasz, jeśli wpłacisz i zagrasz za 440 PLN.

Mr Green - bonus do 1750 PLN i 100 free spinów

Jeżeli zamarzysz o wspaniałej zabawie w Kasynie Mr Green to podejmij decyzje już dziś, bo oferta obowiązuje tylko 1 czerwca 2015 roku, a darmowe spiny zostaną przyznane na podstawie sumy depozytów z całego dnia. Dodatkowe rundy będą dodane do godziny 13:00 we wtorek 2 czerwca. Wpłać środki i obróć je minimum 5x na dowolnym automacie, a jutro ciesz się darmowymi rundami na nowym slocie Stickers.

Pamiętaj, że nowym graczom Kasyno Mr Green oferuje świetny bonus powitalny. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w tym serwisie, lub nie dokonywałeś wcześniej wpłat, możesz liczyć nawet na 1750 PLN za darmo, przy pierwszych 4 depozytach. Na początek 100 darmowych spinów na slot The Marvellous Mr Green przy wpłacie depozytu minimum 150 PLN. Wpłać depozyt, by zgarnąć dodatkowo 100%, aż do 500 PLN oraz darmowe spiny. Sam wybierz ile tych darmowych spinów chcesz otrzymać i we wtorek 2 czerwca graj na koszt Kasyna!

Oceń artykuł