Mr Green: Nowesloty Peek-a-Boo, Lucky Twins i James Win

Od 11 stycznia do Kasyna Mr Green dołączą nowe sloty -James Win, Peek-a-Boo oraz Lucky Twins

2016-01-11 10:10 AUTOMATY NEWSY SLOTY KASYNO MR GREEN
11 stycznia dla Kasyna Mr Green rozpocznie się wspaniały tydzień. W poniedziałek uruchomione zostaną trzy wspaniałe automaty. Będą to sloty Peek-a-Boo, Lucky Twins i James Win. Tematem przewodnim Peek-a-Boo są duchy, gra wyszła już w październiku na Halloween ale nie trafiła do Kasyna Mr Green, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby złamać normę i uruchomić tę grę zimą. Jeśli masz ochotę przemień się w pogromcę duchów i kolekcjonuj zjawy oraz zdobywaj wysokie wygrane. Jeśli nie boisz się duchów to masz okazję powiększyć Swój zakład o 950 razy.

Załóż konto w Mr Green, a otrzymasz 25 free spinów bez depozytu


Slot Lucky Twin być może stanie się twoim talizmanem szczęścia w 2016 roku. Dzieci szczęścia to chiński motyw z petardami i prostym interfejsem opartym na starożytnym folklorze. Lucky Twin przyniesie Ci zdrowie, harmonię i szczęście z każdym spinem. Ta gra jest bardzo podobna do slotu Lucky Zodiak i także pochodzi od tego samego autora, Microgaming.

Wreszcie slot James Win, który będzie dostępny wyłącznie dla graczy Kasyna Mr Green. Slot stworzony na podstawie przygód brytyjskiego tajnego agenta. W nim wcielisz się w Jamesa i będziesz uczestniczył w pełnej przygód misji , których celem będzie wytropienie wrogich szpiegów na terenie Londynu. W James Win czekają liczne bonusy i deszcz gotówki. Przygotuj się aby już od 11 stycznia uczestniczyć w zdobywaniu fortuny na tych nowych slotach w Kasynie Mr Green.

Oceń artykuł