Vulkan Vegas: 100 spinów na Fruit Shop Christmas Edition

Vulkan Vegas w świąetcznej promocji 23 grudnia dodaje 100 free spinów na Fruit Shop Christmas Edition

Vulkan vegas swiateczne 100 free spinow na fruit shop christmas edition

Chcesz otrzymać świąteczny prezent jeszcze przed Wigilią? Wstąp w środę do Kasyna Vulkan Vegas i odbierz 100 darmowych spinów na slot Fruit Shop Christmas Edition. Free spinowa promocja dostępna jest tylko 23 grudnia 2020 roku. Aby otrzymać darmowe spiny na slot Fruit Shop Christmas Edition sieci Netent wystarczy spełnić proste warunki. Poniżej dowiesz się więcej o szczegółach oferty.

Otwórz konto w Vulkan Vegas i odbierz 50 free spinów bez depozytu!

Świąteczna oferta dostępna jest dla wszystkich zarejestrowanych graczy Kasyna Vulkan Vegas. Aby otrzymać pakiet free spinów na slocie Fruit Shop Christmas Edition należy dołączyć do promocji. W tym celu należy kliknąć "Aktywuj" na stronie promocji. Po obróceniu 100 spinów o wartości nie mniejszej niż 3 euro za zakład, gracz otrzyma 100 darmowych spinów do wykorzystania na slot Fruit Shop Christmas Edition. Porcja 100 free spinów na slot Fruit Shop Christmas Edition pojawi się na koncie gracza o godzinie 00:00.

Vulkan vegas swiateczne 100 spinow fruit shop christmas edition

Środki, które zostaną wygenerowane przy pomocy darmowych spinów na świątecznym slocie Fruit Shop Christmas Edition należy obrócić 30 razy w czasie 72 godzin. Tutaj możesz sprawdzić co to jest obrót bonusem. W świątecznej akcji obowiązują także ogólne zasady i warunki serwisu. Promocja dostępna jest wyłącznie 23 grudnia 2020 roku, do północy. Odbierz swój świąteczny pakiet 100 darmowych spinów na slot Fruit Shop Christmas Edition i zamień je na wielkie wygrane. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i Vulkan Vegas Casino, przeczytaj naszą recenzję. Wesołych Świąt.
Nasza ocena artykułu pt. Vulkan Vegas: 100 spinów na Fruit Shop Christmas Edition: 9/10
Autor oceny: Redakcja

Oceń artykuł