Mr Green: Turniej na Hall of Gods i Mega Fortune

5 i 6 września do wygrania 8 000 PLN w turnieju slotowym Kasyna Mr Green na Hall of Gods oraz Mega Fortune

Masz chęć powalczyć z Bogami Olimpu takimi jak Frey lub Idun, a może masz ochotę poczuć się jak szejk?. Tak czy inaczej mamy dla Ciebie kompletnie odlotową propozycję. Właśnie w ten weekend od 5 do 6 września 2015 roku czeka na Ciebie turniej slotowy w grach z jackpotem. Na zwycięzców w turnieju Kasyna Mr Green na Hall of Gods i Mega Fortune czeka do podziału 8.000 PLN w prawdziwej gotówce, która nie podlega żadnym wymogom obrotu.

Załóż konto w Mr Green i odbierz do 1750 PLN + 100 darmowych spinów

Mega Fortune oraz Hall of Gods posiadają progresywne jackpoty, czyli stale rosnące zyski. Rosną one do momentu, aż któryś z graczy po prostu po nie sięgnie. Biorąc udział w tych rozgrywkach masz nie jedną, nie dwie, ale przynajmniej trzy szanse na pokaźną wygraną trafioną za pomocą zaledwie jednego szczęśliwego zakręcenia.

Aby wziąć udział w turnieju zaloguj się na swoim koncie gracza. Puścić w ruch bębny wybranej gry między północą w sobotę 5 września a 23:59 w niedzielę 6 września. Aby wygrać, należy zdobyć jak najwyższą punktację w grze Mega Fortune lub Hall of Gods. Liczy się średnia procentowa z 20 następujących po sobie rund na tych slotach. Tabelę wyników możesz śledzić w oknie gry przez cały czas trwania turniejowych zmagań. Minimalna stawka za rundę brana pod uwagę podczas wyścigu wynosi dla slotu Hall of Gods 1 PLN oraz dla slotu Mega Fortune 1,25 PLN.

Pięciu najlepszych graczy w turnieju Kasyna Mr Green wygra nagrody gotówkowe. Mistrz otrzyma 4.000 PLN , wicemistrz - 2.000 PLN, gracz za trzecie miejsce otrzyma - 1.000 PLN, za IV-te miejsce zapewnione jest 600 PLN i za V miejsce gracz otrzyma 400 PLN. Czy staniesz na podium, jako jeden z pięciu zwycięzców pojedynku na slocie Mega Fortune lub Hall of Gods w Kasynie Mr Green?

Jeżeli nie posiadasz konta w tym zielonym Kasynie lub nie dokonywałeś wcześniej wpłat, możesz liczyć na wyśmienity bonus powitalny. Tylko tu przy pierwszych 4 wpłatach możesz zyskać do 1750 PLN! Wpłać depozyt minimum 50 PLN, a natychmiast otrzymasz bonus 100% do 500 PLN. Dodatkowe 100 spinów na slot Spinata Grande otrzymasz, jeśli wpłacisz minimum 150 PLN. Darmowe rundy od depozytu pojawią się na Twoim koncie dzień po wpłacie, po godzinie 13:00. Wygraną z nich należy obrócić w kasynie 35-krotnie.

Prawdopodobieństwo wysokiej wygranej na slocie Hall of Gods oraz na Mega Fortune jest naprawdę bardzo wysokie. Nie licząc wygranej w turnieju Mr Green, czekają na Ciebie wysokie jackpoty oraz inne funkcje bonusowe. Przyłącz się do rozgrywek, bo tak duża szansa na uśmiech losu może się już nie powtórzyć. Szykuj się do turnieju Kasyna Mr Green, aby wspiąć się w tabeli rankingowej na najwyższe miejsce oraz trafić stale rosnącego jackpota. Jak widzisz jest o co walczyć, tylko pamiętaj, że turniej kończy się w niedzielę, 6 września o północy!

Oceń artykuł