Mr Green: Turnie na Jokerizer i Wicked Circus

Turniej slotowy Mr Green z pulą 100 000 PLN na Dark Joker Rizes, Jokerizer i Wicked Circus

2016-07-08 10:12 PROMOCJE KASYNO MR GREEN
Mr green turniej slotowy mystery win 1Joker niejedno ma oblicze, a przekonać się o tym możesz podczas tajemniczej promocji Kasyna Mr Green. Serwis odkrywa wszystkie karty obnażając nie tylko złośliwe, ale i mroczne alter ego wesołka, a przy okazji rozdaje żywą gotówkę. W paszczy szalonego miasteczka czekają bowiem nagrody pieniężne o wartości 100 000 PLN!

Jeśli nie przeraża Cię towarzystwo osobliwego błazna przez najbliższe kilka weekendów, zaloguj się do kasyna Mr Green już w piątek i sięgnij po Tajemniczą Wygraną ukrytą wśród ikon trzech automatów od Yggdrasil Gaming. Sporo gotówki już rozdanej, ale kolejne turnieje wciąż przed nami!

Załóż konto w Mr Green i odbierz 25 free spinów na Starburst bez depozytu

Mr green turniej slotowy mystery win 3Wyścig po wygraną rozpoczyna się w każdy piątek o godzinie 17:00 i kończy tej samej doby, o godzinie 23:59. Promocja Kasyna Mr Green dotyczy następujących dni: 10, 17 i 24 czerwca oraz 1 i 8 lipca 2016 r. Co tydzień w ręce graczy trafi 20 000 PLN, a uczestnikiem kampanii może zostać każdy, kto podczas spinów na wskazanych automatach ustrzeli przynajmniej raz Mystery Win. Do dyspozycji uczestników turnieju są sloty oferujące tą właśnie funkcję, czyli Dark Joker Rizes, Jokerizer i Wicked Circus. Z chwilą uruchomienia wybranej gry, każdy zawodnik otrzyma swój unikalny numer określający jego pozycję na tabeli wyników. Minimalna stawka za zakład to 5 PLN.

Mr green turniej slotowy mystery win 2Ranking zwycięzców piątkowego turnieju ustalany jest na podstawie najwyższej trafionej kwoty Mystery Win. W ciągu 48 godzin, na koncie zdobywcy pierwszego miejsca znajdzie się 6 000 PLN. W tym samym czasie, zawodnik z miejsca drugiego otrzyma 4 000 PLN, a osoba z pozycji trzeciej wzbogaci się o 3 000 PLN. Właściciel lokaty czwartej otrzyma od Kasyna Mr Green 2 000 PLN, a zamykający czołówkę piąty gracz, wygra okrągły 1 000 PLN. Przez dwie doby po zakończeniu turnieju, osoby z miejsc 6 - 25 mają szansę wylosować dodatkowe nagrody pieniężne o wartości od 200 PLN do 800 PLN. Aby zdobyć jedno z dziesięciu takich zasileń, należy wejść w sekcję losowania widoczną w oknie gry i wybrać szczęśliwą skrzynię, w której ukryta będzie gotówka. Ta dodatkowa szansa obowiązuje tylko przez 48 godzin!

Mr green turniej slotowy mystery win 4Nie zrażaj się chichotem Jokera, to tylko ciemna strona jego natury. Ta dziwaczna postać na bębnach automatu może przynieść Ci dużo szczęścia i niezłą wygraną. Loguj się do Kasyna Mr Green w każdy piątek i łap Mystery Win! Oczywiście, jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem serwisu, najpierw dokonaj rejestracji i odbierz fantastyczny gratis dedykowany wyłącznie naszym czytelnikom. Kliknij w podany link, załóż konto, a już po pierwszym logowaniu znajdziesz na nim 25 free spinów na slocie Starburst bez depozytu. W standardowym pakiecie powitalnym od Kasyna Mr Green znajdziesz do 1 750 PLN w postaci czterech bonusów od depozytów oraz 100 darmowych spinów na Spinata Grande, od pierwszej wpłaty 150 PLN. Powodzenia!

Oceń artykuł