Mr Green: Turniej na slotach Fruit Shop i Flowers o wycieczkę do Marrakeszu

Od 1 do 7 grudnia zawalcz na slotach Flowers lub Fruit Shop o gotówkę oraz wycieczkę do Marrokeszu w Świątecznym turnieju Mr Green

2015-12-07 13:58 NEWSY PROMOCJE KASYNO MR GREEN
Masz ochotę na wycieczkę do Marrakeszu w Maroko z osobą towarzyszącą i nagrody gotówkowe? Przyłącz się do świątecznego turnieju Kasyna Mr Green. Tu w dniach od 1 do 7 grudnia 2015 roku powalczysz na jednym z dwóch slotów wypuszczonych specjalnie na święta: slocie Fruit Shop Christmas Edition lub Flowers Christmas Edition.

Załóż konto w Mr Green - 25 free spinów bez depozytu + bonus

Zapomnij o zimie, przenieś się do krainy kwiatów lub wspaniałych owoców, które rozgrzeją Cię do czerwoności i pozwolą na zajęcie jednego z 10 czołowych miejsc. Aby pokonać rywali musisz wykręcić jak najwyższy wynik w 20 kolejnych rundach na wybranym slocie: Fruit Shop Christmas Edition lub Flowers Christmas Edition, wybór należy do Ciebie. Minimalna stawka to 0,15 euro za zakład na slocie Fruit Shop i 0,30 euro za zakład na slocie Flowers. Niższe zakłady niż te podane nie zakwalifikują Cię do rankingu. Jak już pisaliśmy na mistrza czeka VIP-owska wycieczka do Marrakeszu dla dwojga oraz 4.000 PLN w gotówce na drobne wydatki. Drugie miejsce premiowane jest kwotą 4.000 PLN, a trzecie kwotą 2.800 PLN. Miejsca 4, 5 i 6 to kolejno 1.800 PLN, 1.200 PLN i 600 PLN. Gracze z pozycji od 7 do 10 otrzymają po 400 PLN.

Może trochę o głównej nagrodzie: wycieczka do Maroko to wartość 20.000 PLN, niestety nie można wymienić jej na gotówkę. Uczestnika świątecznego turnieju, który zdobędzie miano zwycięzcy czekają nie lada atrakcje- 5 nocy w pięciogwiazdkowym hotelu ze śniadaniem, konna wycieczka po górach, zwiedzanie samochodem terenowym marokańskiej pustyni oraz 4.000 kieszonkowego. No i oczywiście przelot samolotem do Marrakeszu i z powrotem do Europy oraz transport z lotniska do hotelu i z powrotem. Cały pobyt odbywać się będzie pod okiem opiekuna.

Jak z pewnością wiesz w Kasynie Mr Green trwają liczne promocje. Jedną z nich jest "Kalendarz Adwentowy Kasyna Mr Green 2015". Jeśli jeszcze do niego nie dołączyłeś to nadarzyła się świetna okazja. Biorąc udział w świątecznym turnieju na slotach Fruit Shop Christmas Edition lub Flowers Christmas Edition od wtorku do poniedziałku kwalifikujesz sie automatycznie do tej akcji, gdzie za depozyt 100 PLN lub 220 PLN otrzymasz odpowiednio 10 lub 30 darmowych spinów na sloty dnia z kalendarza przez kolejne 7 dni. Zatem nie ociągaj się z decyzją o przyłączeniu się do rywalizacji. Wycieczka zimą do ciepłego Marrakeszu z pewnością sprawiłaby Ci dużą frajdę.

Jeżeli nie jesteś jeszcze graczem Kasyna Mr Green, a masz ochotę wziąć udział w tej świetnej ofercie-zarejestruj się. Jeżeli zrobisz to za pomocą naszego linka otrzymasz od Kasyna Mr Green 25 darmowych spinów na Starburst. Oprócz tego tradycyjnie czekać będzie na Ciebie pakiet powitalnych bonusów. Przy 4 pierwszych depozytach możesz zyskać do 1.750 PLN. Pierwszy depozyt w wysokości minimum 50 PLN, nagrodzony będzie bonusem 100% do 500 PLN. Dodatkiem do premii będzie jeszcze 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande, jeśli zdecydujesz się na wpłatę minimum 150 PLN. Gotówka zjawi się na Twoim koncie natychmiast po depozycie natomiast darmowe spiny od depozytu pojawią się następnego dnia. Wygraną z free spinów należy obrócić 35x na grach w kasynie. Zatem do dzieła, nagrody czekają na najlepszych! Może właśnie Ty nim zostaniesz, więc pakuj walizki i szykuj się do podróży! Powodzenia!

Oceń artykuł