Mr Green: Turniej na King of Slots + darmowe spiny

21 i 22 listopada w turnieju Mr Green do zdobycia 8 000 PLN oraz darmowe spiny przez 7 dni na Świąteczny Kalendarz

Jak bawić się w weekend? Po królewsku! Gdzie? W Kasynie Mr Green! Jeśli nie ma więcej pytań, przejdźmy do szczegółów czekającej nas zabawy. Strój dowolny, obecność obowiązkowa, wymagany dobry humor, mile widziana smykałka do rywalizacji. Co czeka gości? Dwa dni świetnej rozrywki z automatem King of Slots, spora dawka adrenaliny i 8 000 PLN do zdobycia w fascynującym turnieju slotowym zielonego kasyna.

Załóż konto w Mr Green i odbierz 25 darmowych spinów bez depozytu!

Stań w szranki o miejsce wśród zwycięzców weekendowej konkurencji w dniach 21 – 22 listopada. Zadanie uczestników promocji, to zdobycie maksymalnej ilości punktów w 20 następujących po sobie rundach na slocie King of Slots. Czas na wykonanie zadania rozpoczyna się o godzinie 0:00 w sobotę, a kończy minutę przed północą następnego dnia. W turnieju akceptowane są wyłącznie zakłady o wartości nie mniejszej niż 1.00 PLN.

Kto wykaże się największą determinacją i zdobędzie sam szczyt tabeli wyników, otrzyma 4 000 PLN. Zdobywcę miejsca drugiego Kasyno Mr Green nagrodzi kwotą 2 000 PLN, a gracza z trzeciego miejsca na podium, kwotą 1 000 PLN. Konto uczestników z czwartej i piątej pozycji wzbogaci się kolejno o 600 PLN i 400 PLN. Każdy spin jest w tej konkurencji bezcenny, bowiem każdy może przyczynić się do zwycięstwa. Zdobyta gotówka nie wymaga dodatkowego obrotu przed wypłaceniem z Kasyna Mr Green.

Już tylko kilka dni dzieli nas od przecięcia wstęgi do świątecznej promocji Kasyna Mr Green. Rozpocznie się tym samym wielkie odliczanie, które przez 31 dni zapewni nam wyjątkową rozrywkę i niezliczoną ilość prezentów. Wśród nich znajduje się milion free spinów, które już od listopada zaczną wpływać na konta graczy w tygodniowych dawkach.

Jeśli masz ochotę na pierwszy taki pakiet free spinów, złóż depozyt przed 24 listopada i ciesz się darmowymi rundami przez pierwsze 7 dni Świątecznego Kalendarza. Otrzymasz 10 free spinów za obrócenie kwoty 100 PLN (70 darmowych spinów przez 7 dni), a 30 free spinów za wpłatę i obrót minimum 220 PLN (210 free w ciągu 7 dni). Zapoznaj się ze szczegółami promocji na stronie Kasyna Mr Green i sięgaj po prezenty już teraz!

Kto nie dokonał jeszcze rejestracji w serwisie, teraz nadarza się okazja, by założyć konto i otrzymać 25 darmowych spinów na slocie Starburst bez konieczności wpłaty. Poświęć dosłownie kilka sekund i odbierz powitalny upominek. Znajdziesz w nim również do 1 750 PLN przy czterech pierwszych depozytach i 100 free spinów na slot Spinata Grande za wpłatę 150 PLN. Deponując pierwszej wpłaty minimum 50 PLN, otrzymasz bonus 100% do 500 PLN. Wygrane z bonusów należy obrócić 35 razy. Zaloguj się, dołącz do turnieju w grze King of Slots w ten weekend i nie zapomnij o free spinach Świątecznego Kalendarza!

Oceń artykuł