Mr Green: Darmowe spiny na Spinata Grande

Odbieraj codziennie po 50 darmowych spinów na Spinata Grande za postawienie 20 zakładów na Fiesta Roulette

Ruletka i darmowe spiny na spinata grandeKasyno Mr Green zaprasza do stołu z nutką meksyku! Nie, nie chodzi o nachos i wyborne guacamole, ale o równie apetyczną ofertę w egzotycznym klimacie. Magia automatu Spinata Grande i czar ruletki pojawiły się właśnie w nowej odsłonie, pod postacią gry Fiesta Roulette.

Czego spodziewać się z tak egzotycznej mieszanki? Gorącej promocji i wybuchowych nagród! Liczyć należy się także ze skutkiem ubocznym, jakim jest wyjątkowo dobra zabawa. Zasiądź przy ruletce w dniach 28 – 31 lipca i odbieraj free spiny na slocie Spinata Grande.

Rejestracja Mr Green: 25 free spinów bez depozytu na Starburst

Darmowe spiny za gre w ruletkeDo odbioru 50 darmowych spinów na automacie Spinata Grande, upoważni Cię minimum 20 zakładów poczynionych przy stole z grą Fiesta Roulette w Mr Green, w dniach objętych promocją. Ilość zdobytych free spinów zależy wyłącznie od ilości zakładów, których gracz dokonać może dowolną ilość razy. Sięgniesz po 50, czy może 200 spinów? Wszystkie bonusowe zakręcenia dodane zostaną na konta uczestników kampanii w ciągu 72 godzin od jej zakończenia. Free spiny wykorzystaj w ciągu 7 dni, a zdobyte dzięki nim wygrane, obróć 35 razy na grach Kasyna Mr Green. Przystępując do zabawy miej na uwadze, że zakłady 1:1 nie będą brane pod uwagę.

Zajmij miejsce przy zielonym stole, zdeponuj środki w grze Fiesta Roulette i odbieraj free spiny na slocie Spinata Grande. Promocja startuje w czwartek o godzinie 10:00, a zakończy się minutę przed północą w poniedziałkowy wieczór. Jest skierowana do graczy posiadających konto w Kasynie Mr Green, więc czas najwyższy podjąć decyzję o rejestracji. Jako czytelnik naszej strony, otrzymasz specjalny gratis w postaci 25 free spinów na grę Starburst. Wystarczy kliknąć w podany link i wypełnić krótki formularz. Po pierwszym logowaniu spodziewaj się także 4 bonusów od pierwszych wpłat , o łącznej wartości nawet 1 750 PLN. Wpłata 150 PLN zapewni Ci dodatkowo 100 free spinów na grę Spinata Grande.

Oceń artykuł