Mr Green: Loterie na Christmas Roulette Table

Mr Green w loteriach przy stole Christmas Roulette Table rozda 120 000 PLN

Mr green loterie na christmas roulette table 1Nie daj się zwariować i w przedświątecznych zawirowaniach zatrzymaj się na chwilę w Kasynie Mr Green. Odetchniesz, zagrasz i być może… zgarniesz nagrodę z puli 120 000 PLN! Zielony serwis zaprasza Cię do udziału w Ruletkowym Wyścigu Rudolfa, który podzielony na 3 etapy, wyłoni aż 30 zdobywców doładowań gotówkowych wolnych od wymogów obrotu. Każdy z etapów to jeden tydzień niesamowitych emocji przy stole dedykowanym do Ruletki Christmas Roulette Table, który rozpoczyna się w poniedziałek o godzinie 14:00, a kończy w niedzielę o godzinie 2:00. Warto już teraz przyłączyć się do gry, ponieważ promocja ruszyła pełną parą!

Rejestracja w Mr Green z 25 free spinami bez depozytu na Starburst

Mr green loterie na christmas roulette tablePierwszy turniej trwa od 28 listopada do 4 grudnia, a w nim do zdobycia 10 nagród o wartości 4 000 każda. Jeśli chcesz uczestniczyć w pierwszym losowaniu doładowań gotówkowych, rozegraj minimum 10 zakładów przy stole Christmas Roulette Table, zapewniając sobie 1 los na loterię. W ciągu doby możesz odebrać maksymalnie 50 takich biletów, więc warto wykorzystać okazję i zwiększyć swoje szanse do maksimum podczas losowania. Zwycięzców tego etapu poznamy 5 grudnia, a Kasyno Mr Green przekaże szczęśliwcom nagrody w ciągu następnych 3 dni.

Mr green loterie na christmas roulette table 2Na drugą część Ruletkowego Wyścigu Rudolfa staw się do Kasyna Mr Green w terminie 5 – 11 grudnia i postępuj również według powyższych zasad. Odbierz minimum jeden los w zamian za 10 rozegranych sesji ruletki przy wskazany stole i wejdź do losowania o nagrodę z puli 40 000 PLN. Wyników loterii oczekuj 12 grudnia, a jeśli szczęście się do Ciebie uśmiechnie – w ciągu następnych 72 godzin znajdziesz na swoim koncie 4 000 PLN. Nie inaczej, bo 10 zasileń gotówkowych o łącznej wartości 40 000 PLN, trafi do przypadkowych właścicieli losów trzeciego etapu świątecznej zabawy Kasyna Mr Green. O ostatnią porcję nagród walczyć możesz w dniach 12 – 18 grudnia, a ostatnie losowanie nastąpi 19 grudnia. Zgodnie z zasadami tej promocji, zakłady należy obstawiać za własną gotówkę i nie mogą one pokrywać więcej, niż 70% możliwych wyników. Jeśli wszystko jasne – czas zająć miejsce przy zielonym stole!

Mr green loterie na christmas roulette table 3Nie jesteś użytkownikiem Kasyna Mr Green? Jeszcze nic o. Zarejestruj się, odbierz pakiet powitalny i ruszaj na promocję! … A pakiet wygląda tak: przy pierwszej wpłacie otrzymasz bonus 100% (minimum 50 PLN) do 500 PLN. Po rozegraniu 100 PLN na grach serwisu, otrzymasz 100 darmowych spinów na slocie Mr Green: Moonlight. Druga wpłata uruchomi serię kolejnych gratisowych rund, które wpłyną na konto w ciągu 20 dni. Łącznie będzie ich 100, a wykorzystasz je na najpopularniejszych automatach. Wiele innych nagród (jak bonusy i 220 free spinów) czeka na nowych użytkowników podczas wykonywania tajemniczych zadań, które warto podjąć nie tylko dla fantów, ale i fantastycznej zabawy! Skromny upominek od naszego portalu dla naszych czytelników, to 25 free spinów na slocie Starburst. Pojawią się na koncie gracza tuż po pierwszym logowaniu, a uwolni je rejestracja z podanego linku. Do zobaczenia w Kasynie Mr Green!

Oceń artykuł