Mr Green: Loterie slotowe i stołowe

Mr Green w loterii slotowej i stołowej rozdaje bilety do losowania 40 telewizorów Sony 4K

2016-12-31 21:00 PROMOCJE KASYNO MR GREEN
Mr green loteria slotwa i stolowa 1Od 1 grudnia 2016 roku do 1 stycznia 2017 roku w Kasynie Mr Green odbywa się nietypowa promocja, w której do wygrania jest 40 inteligentnych telewizorów marki Sony 4K, Ultra HD o przekątnej ekranu 43 cale, każdy wartości ponad 4.000 PLN. Oferta składa się z czterech tur zakończonych losowaniem, w których Mr Green wylosuje po 10 zwycięzców.

Rejestracja w Mr Green: 25 darmowych spinów bez depozytu na Starburst

Loteria slotowa na neon staxx w mr greenJeśli masz ochotę na udział w loterii, musisz zakwalifikować się do losowania nagród. Rozegraj na wybranych stołach do gry w ruletkę na żywo od Netent minimum 250 PLN (środki własne), a odbierzesz jeden los na loterię telewizorów Sony Ultra Smart TV. Obstawiane zakłady nie mogą pokrywać więcej niż 70% możliwych kombinacji, w przeciwnym razie stawiane zakłady nie będą brane pod uwagę w tej promocji. Nie ma dziennego limitu w ilości zebranych biletów. Pamiętaj, że udział w tym turnieju nie gwarantuje wygranej.

Jeśli nie jesteś zwolennikiem gry przy stołach możesz zagrać na wytypowanych do promocji slotach. Tu, aby odebrać jeden los wystarczy obrócić na wybranym slocie Mr Green 100 PLN. Obowiązują na każdym automacie minimalne stawki za zakład. Na slocie Neon Staxx minimalna stawka za zakład wynosi 1 PLN, na slocie Victorious za obrót trzeba postawić 1.25 PLN, a na slotach Lucky Angler i Drive minimalny zakład wynosi 1.50 PLN.

Loteria stolowa  i stolowa w mr greenJak już wspomnieliśmy promocja składa się z czterech etapów. Pierwszy trwa od czwartku 1 grudnia do niedzieli, 11 grudnia. Losy zebrane, w tym terminie wezmą udział w losowaniu 10 telewizorów. Losowanie odbędzie się w poniedziałek, 12 grudnia. Druga tura obdarowywania prezentami potrwa od poniedziałku, 12 grudnia do niedzieli 18 grudnia i zakończy się losowaniem 10 telewizorów w dniu 19 grudnia. Trzecia tura obowiązuje od 19 do 25 grudnia, a losowanie 10 telewizorów nastąpi 5 stycznia. Czwarta, ostatnia tura odbędzie się od 26 grudnia do 1 stycznia. Loteria z tej tury odbędzie się 6 stycznia 2017 roku. Dosiądź się do stolika w kasynie na żywo lub graj w jedną z proponowanych gier slotowych zbierając przy tym loteryjne losy. Jeśli powiedzie Ci się i wygrasz, to serwis zawiadomi Cię o tym fakcie. Jeżeli nie będzie możliwe skontaktowanie się ze zwycięzcą w ciągu 3 dni od losowania, zostanie wylosowany kolejny gracz. Nagrodę w postaci telewizora można wymienić na równowartość 70% wartości nagrody, czyli około 2.800 PLN. Jeśli zwycięzca zgodzi się na ekwiwalent pieniężny, to gotówka trafi na konto zarejestrowanego gracza Kasyna Mr Green w ciągu 72 godzin od potwierdzenia .

Mr green loteria slotwa i stolowa 3Jeśli nie należysz do depozytorów Kasyna Mr Green, zarejestruj się, a nie ominie Cię już żadna promocja. Jeżeli rejestracji dokonasz za naszym pośrednictwem odbierzesz od Kasyna 25 darmowych spinów na Starburst zupełnie za darmo. Dodatkowo, jako nowy gracz otrzymasz do 1.750 PLN podczas 4 pierwszych depozytów oraz do 420 darmowych spinów. Przy pierwszej wpłacie odbierzesz bonus gotówkowy 100% do 500 PLN (minimum 100 PLN). Jeżeli obrócisz tą kwotę na dowolnych grach odbierzesz 100 darmowych spinów na slot Mr Green: Moonlight. Za drugi taki depozyt odbierać będziesz po 5 darmowych spinów przez następne 20 dni na najlepszych grach. Jeśli zrealizujesz wszystkie zlecone zadania odbierzesz kolejne 220 darmowych spinów. Dołącz do promocji, i każdego dnia zbieraj loteryjne losy, które przybliżą Cię do wygrania jednego z 40 telewizorów Sony 43" 4K Ultra HD Smart TV!

Oceń artykuł