Mr Green: Loteria na Guns`n Roses, Jimi Hendrix i Motorhead

Loteria Mr Green na Guns`n Roses, Jimi Hendrix i Motorhead z pulą 100000 PLN i 11000 spinów

Loteria na slotach jimo hendrix i guns n roses w mr greenW dniach od 7 do 16 listopada 2016 roku, Kasyno Mr Green zaprasza na koncertową trasę, największych slotowych gwiazd rocka - Guns`n Roses, Jimi Hendrix oraz Motorhead. Świętując te wydarzenie Mr Green przygotowało dla wszystkich zainteresowanych graczy 5.000 nagród! Zapraszamy do zabawy - oj, będzie się działo!

Zarejestruj się w Mr Green: 25 free spinów na Starburst bez depozytu + standardowy pakiet

Mr green loteria slotowa jimi hendrix 1Jeśli jesteś fanem rockowych slotów dołącz do imprezy i zdobądź szansę na wygranie jednej z wyjątkowych nagród, zbierając loteryjne losy. Za każde 50 obrotów rozegranych na slotach Guns`n Roses, Jimi Hendrix lub Motorhead o minimalnej wartości 0.80 PLN odbierzesz jeden los na loterię nagród. Dzienna ilość zebranych kuponów jest ograniczona ilościowo. Każdego dnia można uzbierać tylko 50 losów, czyli w ciągu 10-dniowej trasy slotowej można ich zgarnąć aż 500 sztuk.

Mr green loteria slotowa jimi hendrix 3To tyle jeśli chodzi o zasady zbierania losów, teraz może najważniejsza i najbardziej oczekiwana informacja - 5.000 nagród! Już 17 listopada nastąpi długo oczekiwane losowanie. Pierwszy wylosowany slotowy fan rocka wygra wycieczkę VIP w stylu gwiazd rocka dla dwóch osób do Londynu o wartości ponad 25.000 PLN. Ten szczęśliwiec w ciągu 4 dni zazna życia prawdziwej gwiazdy rocka! Jego nagroda to trzy noce w 5-gwiazdkowym hotelu Sanderson Hotel w Londynie wraz ze śniadaniami. No oczywiście przelot z wybranego lotniska w Europie do Londynu i prywatny transfer z lotniska do hotelu. Po za tym na zwycięzcę czekają dwa bilety na wybrany występ na arenie O2 oraz lot helikopterem nad Londynem. Mr Green wraz z Netent przygotowało także niezapomniany posiłek w klimatycznej restauracji i barze w stylu Rock n Rolla w Roadhouse, w którym czeka nielimitowany dostęp do napojów alkoholowych. Aby trochę pozwiedzać i zaopatrzyć się w pamiątki zwycięzca otrzyma także dwa weekendowe bilety na komunikację miejską wraz z kieszonkowym w wysokości 8.000 PLN. Nagrody tej nie można zamienić na ekwiwalent pieniężny, ani przenieść na inną osobę. Ze zwycięzcą serwis skontaktuje się telefonicznie na podany numer podczas rejestracji. Jeśli nie będzie możliwe skontaktowanie się ze zwycięzcą bezpośrednio po losowaniu, nagroda trafi do kolejnego zwycięzcy - zatem czekaj na telefon!

Kolejnych 99 graczy wyłonionych w drodze losowania podzieli się pulą nagród gotówkowych o łącznej wartości 100.000 PLN. Drugi wylosowany gracz odbierze 20.000 PLN, trzeci 12.000 PLN, czwarty i piąty po 4.000 PLN. Gracze wylosowani od 6 do 20 miejsca otrzymają po 2.000 PLN. Miejsca od 21 do 50 nagrodzeni zostaną kwotą 400 PLN, a od 51 do 100 zgarną po 200 PLN. Wygrana w losowaniu gotówka trafi na konta fartownych graczy w ciągu 72 godzin od dnia losowania. Otrzymaną kwotę można od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę, ponieważ nie podlega ona warunkom obrotu.

Mr green loteria slotowa jimi hendrix 2To jeszcze nie koniec nagród jakie przygotowano dla fanów slotowego rocka. 4.900 graczy odbierze pakiety darmowych spinów na sloty Guns `n Roses, Jimi Hendrix oraz Motorhead, do podziału jest aż 110.000 darmowych spinów! Pakiety od 100 do 10 free spinów zostaną dodane do kont uczestników promocji według kolejności losowania. Stu pierwszych graczy odbierze po 100 darmowych spinów. Wylosowani w kolejności od 201 do 1000 miejsca odbiorą po 50 free spinów. 20 darmowych spinów otrzymają zwycięzcy wylosowani w kolejności od 1.001 do 3.000 miejsca, a 10 free spinów od 3.001 do 5.000 miejsca. Zgodnie z regulaminem Kasyna Mr Green bonusową gotówkę, wygraną z darmowych spinów należy obrócić minimum 35x na dowolnych grach w serwisie.

Mr green loteria slotowa jimi hendrixJeśli chciałbyś spróbować szczęścia w grze i wygrać VIP-owską wycieczkę do Londynu, nagrody pieniężne lub darmowe spiny, a nie jesteś jeszcze graczem Kasyna Mr Green, to skorzystaj z promocji! Na nowicjuszy czeka pakiet powitalny. Zarejestruj się! Wypełnij formularz rejestracyjny w Kasynie Mr Green za naszym pośrednictwem, a otrzymasz 25 darmowych spinów na Starburst, bez depozytu. Podczas 4 pierwszych doładowań otrzymasz do 1.750 PLN oraz do 420 darmowych spinów. Przy pierwszej wpłacie w wysokości minimum 100 PLN, otrzymasz bonusową gotówkę w wysokości 100% do 500 PLN. Jeżeli rozegrasz te 100 PLN na dowolnych grach, odbierzesz 100 darmowych spinów na slot Mr Green: Moonlight. Za drugi depozyt przez kolejne 20 dni odbierać będziesz po 5 free spinów w najlepszych grach. Jeśli zrealizujesz misje zlecone przez serwis odbierzesz przeróżne atrakcyjne nagrody, w postaci bonusów oraz kolejne 220 darmowych spinów. Przyłącz się do promocji - zbieraj losy na losowanie, a być może to Ty polecisz do Londynu, aby poczuć się jak gwiazda rocka lub staniesz się właścicielem doładowania gotówkowego i darmowych spinów!

Oceń artykuł