Mr Green: Loteria przy stole Roulette Race

Mr Green przy stole Roulette Race rozdaje bilety do losowania BMW Z4 oraz 40 000 PLN

Mr green loteria na roulette race 1Kasyno Mr Green nowy miesiąc rozpoczyna z przytupem, bowiem jednego ze swoich użytkowników ma zamiar posadzić za kierownicą fantastycznego BMW Z4 i wręczyć mu dowód własności pojazdu. Mało tego, konta 25 graczy zasili gotówką wolną od wymogów obrotu, o łącznej wartości 40 000 PLN. Wszystko to będzie konsekwencją listopadowej promocji, podczas której uczestnicy zabawy zawalczą o te wyjątkowe nagrody przy stole dedykowanym do ruletki Roulette Race.

Rejestracja w Mr Green: 25 free spinów bez depozytu + standardowy pakiet powitalny

Mr green loteria na roulette race 2Może słowo „walka” nie jest tu zbyt na miejscu, bo ani najlepszy wynik, ani najlepszy czas nie zaważy o zdobyciu wygranej. Wystarczy rozegrać kilka sesji ruletki, odebrać los i w ten sposób zapewnić sobie miejsce w losowaniu nagród. Oczywiście, im więcej takich przepustek, tym większe prawdopodobieństwo sukcesu, ale szczęście i tak zawsze chadza swoimi ścieżkami i nikomu nie zdradza swych zamiarów… Kto wie, jakie plany ma wobec Ciebie? Przekonaj się o tym w Kasynie Mr Green zasiadając do gry we wskazanym czasie!

Mr green loteria na roulette race 3Stół dedykowany do ruletki Roulette Race otwarty będzie od godziny 14.00 po południu, do 2.00 w nocy w następujące dni: 31 października – 2 listopada, 7 – 9 listopada, 14 – 16 listopada, 21 – 23 listopada. Udział w losowaniu BMW Z4 zapewni Ci już 1 los, który otrzymasz po rozegraniu 10 sesji ruletki o minimalnej stawce zakładu. W ciągu jednego dnia promocji możesz zdobyć maksymalnie 50 takich przepustek. Do loterii gotówkowej zakwalifikuje Cię minimum 1 los, który odbierzesz za 20 zakładów (o minimalnej stawce zakładu) postawionych przy tym samym stole. Tych przepustek możesz zdobyć nieograniczoną ilość, ale nie jest tajemnicą, że więcej losów w garści daje większe szanse na zdobycie nagrody. Pamiętaj tylko, by podczas gry korzystać wyłącznie z bieżących środków gotówkowych.

Jak widzisz, w tej kampanii Kasyna Mr Green możesz upiec dwie pieczenie przy jednym stole, więc dobrze wykorzystaj okazję i zapewnij sobie miejsce w obu loteriach. Kciuki trzymaj podczas finału, 24 listopada, ponieważ w tym dniu wylosowany zostanie zdobywca BMW Z4 oraz 25-ciu graczy, na konta których przekazane zostaną doładowania gotówkowe możliwe do natychmiastowej wypłaty. Do jednego ze szczęśliwców powędruje aż 12 000 PLN, kolejna osoba zgarnie 6 000 PLN, a następna wzbogaci się o 4 000 PLN. Ostatnia pojedyncza nagroda to 3 000 PLN. Kolejne 3 zasilenia mają wartość 2 000 PLN, do 5-ciu osób trafi po 1 000 PLN, natomiast do dwóch 600 PLN. Doładowań o wartości 400 PLN jest aż 5, po 200 PLN zgarnie dwóch uczestników promocji i ostatnie 4 wylosowane nagrody będą miały wartość 100 PLN. Która z nich będzie Twoja?

Mr green loteria na roulette race 4Zbieraj losy w listopadzie i wypatruj kolejnych fantastycznych promocji Kasyna Mr Green! Wszystkie oferty skierowane są do użytkowników serwisu, więc kto rejestracji jeszcze nie dokonał, czas najwyższy podjąć się tego wyzwania. Na nowicjuszy czeka bonus 100% od pierwszego zasilenia (minimum 50 PLN) do 500 PLN. Kolejny upominek w pakiecie startowym to 100 free spinów na slocie Mr Green: Moonlight, które pojawią się na koncie po rozegraniu 100 PLN w serwisie. Po drugim depozycie pojawią się kolejne porcje darmowych obrotów (po 5 każdej doby przez kolejne 20 dni), do wykorzystania na najpopularniejszych automatach Kasyna Mr Green. Na tym nie koniec upominków, ponieważ w kolejce czekają następne bonusy i jeszcze więcej, bo aż 220 darmowych spinów! Czytelnicy naszego portalu mogą liczyć na specjalne względy, ponieważ rejestrując się z tego miejsca, tuż po pierwszym logowaniu na konto znajdą na nim 25 gratisowych zakręceń na slocie Starburst. Taki drobny upominek w podziękowaniu za to, że jesteście z nami!

Oceń artykuł