Mr Green: Doładowania na The White Snake lady Legend

Mr Green dodaje doładowania od 200 do 6 000 PLN na nowym slocie The White Snake lady Legend

Doladowania na nowym slocie w mr greenPrzed nami dwa wakacyjne weekendy, a w raz nimi gorące promocje Kasyna Mr Green. W dniach od 21 do 24 lipca oraz od 29 do 31 lipca 2016 roku na wszystkich amatorów przygody czeka nowy slot The White Snake lady Legend od Netent oraz przygotowane do losowania doładowania gotówkowe o łącznej wartości 20.000 PLN. Aby zawalczyć o kwoty od 200 do 6.000 PLN wystarczy, w tych dniach zabawić się na nowym nabytku Kasyna Mr Green na slocie The White Snake lady Legend.

Rejestracja w Mr Green z 25 free spinami bez depozytu na Starburst

Mr green doladowania na the white snake lady legend 2Doładowania gotówkowe nie są murowaną nagrodą dla wszystkich uczestników, którzy wezmą udział w promocji. Jeżeli szczęście Ci dopisze po każdym z dwóch weekendów znajdziesz na swoim koncie nagrodę w postaci gotówki, której nie będzie trzeba obracać przed wypłatą. Podejmij wyzwanie i przyłącz się do zabawy. W pierwszy weekend kręć bębnami The White Snake lady Legend od czwartku do niedzieli (21-24.07) oraz w druki weekend od piątku do niedzieli (29-31.07). Nie ma innych dodatkowych wymogów, czy ustalonych stawek. Przy odrobinie szczęścia, może wystarczy tylko raz zakręcić bębnami nowego slotu, aby powiększyć swoje konto i w poniedziałek dodatkowo znaleźć doładowanie gotówkowe, które przyda się na dalszą zabawę. Grając na slocie The White Snake lady Legend, każdy obrót może nagrodzić Cię ogromną wygraną!

Mr green doladowania na the white snake lady legendOferta Kasyna Mr Green zwrócona jest do wszystkich zalogowanych graczy. Chcesz przyłączyć się do zabawy, a nie posiadasz jeszcze konta w tym serwisie? Zarejestruj się w Kasynie Mr Green przy pomocy naszego linku, a odbierzesz 25 darmowych spinów na Starburst (to dodatkowa niespodzianka dla czytelników naszego portalu). Przy pierwszej wpłacie środków w wysokości minimum 50 PLN, otrzymasz dodatkowy bonus w wysokości 100% do 500 PLN. Dodatkiem do premii będzie jeszcze 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande (jeśli zdecydujesz się na wpłatę minimum 150 PLN). Za drugi depozyt otrzymasz dodatkowo 50% do 250 PLN, trzecia wpłata środków to następne dodatkowe 25%, aż do 500 PLN. Twój czwarty depozyt zwiększy się o dodatkowe 125% do kwoty 500 PLN. Wygraną z free spinów należy obrócić w kasynie 35-krotnie. Pamiętaj, że promocja obowiązuje tylko w dwa ostatnie weekendy lipca, w których 20 graczy podzieli się doładowaniami od 200 PLN do 6.000 PLN niepodlegającym żadnym warunkom obrotu. Dołącz do zabawy, a być może szczęście będzie Ci sprzyjać!gree

Oceń artykuł