Mr Green: Doładowania na Peter and the Lost Boys

Mr Green rozdaje od 200 do 20 000 PLN w doładowaniach na slocie Peter and the Lost Boys

2016-05-31 21:54 BONUSY PROMOCJE KASYNO MR GREEN
Mr green doladowania na peter and the lost boys 1Od 24 do 31 maja 2016 roku zapraszamy wszystkich chętnych graczy na wycieczkę do krainy Nibylandii, gdzie razem z latającymi dziećmi i Piotrusiem Panem sięgniesz po przygodę i wysokie wygrane na slocie Peter and the Lost Boys w Kasynie Mr Green. Jeśli przyłączysz się do zabawy będziesz miał szansę na wylosowanie jednego z 50 doładowań gotówkowych od 200 do 20.000 PLN o łącznej wartości 80.000 PLN!

Rejestracja w Mr Green: 25 free spinów bez depozytu na slot Starburst

Mr green doladowania na peter and the lost boys 2Jeżeli masz ochotę poczuć się jak małe dziecko, zaloguj i zagraj w klasyczną wersję slotu Peter and the Lost Boys, rozegraj minimum 20 rund i odbierz los, który będzie przepustką na losowanie doładowań gotówkowych. Doładowania w wysokości od 200 do 20.000 PLN otrzymają losowo wybrani gracze, którzy wypełnią powyższe warunki. Musisz jednak wiedzieć, że udział w promocji nie gwarantuje doładowania, tu potrzebne jest szczęście. Suma losowo wygranego doładowania jest wolna od obrotu, czyli możesz ja natychmiast wypłacić. Nie ma też dziennego limitu na otrzymanie losów, czyli jeżeli długo będziesz się bawił, to możesz kilkakrotnie otrzymać los, jednak wygrać możesz tylko jedną nagrodę. Losowanie odbędzie się 1 czerwca o godzinie 13:00 i jeśli poszczęści Ci się po tej godzinie gotówka trafi na twoje konto.

Mr green doladowania na peter and the lost boys 4Slot Peter and the Lost Boys został stworzony na wyłączność Kasyna Mr Green. Posiada 5 bębnów i 25 sposobów na wygraną. Każdy obrót tworzy ogromne możliwości na zwycięstwo. Przygotuj się na niespodziewane zwroty akcji. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na wróżkę Dzwoneczek, która będzie Twoim sprzymierzeńcem. Jej czarodziejski pył nie tylko spowoduje, że ludzie mogą latać, ale również przyniesie Ci szczęście w grze! Mr Green i Piotruś Pan rozdają doładowania – masz ochotę na jedno z nich? Jeśli tak to dołącz do zabawy. Jeśli nie jesteś jeszcze graczem tego serwisu – zarejestruj się. Jeśli dokonasz rejestracji korzystając z naszego polecenia odbierzesz bez depozytu 25 darmowych spinów na slot Starburst. Dla nowych graczy tego zielonego serwisu przygotowana jest także oferta powitalna, gdzie dobry początek dostaniesz przy pierwszych 4 depozytach dodatkowo do wpłaconej przez Ciebie kwoty bonus, aż do 1750 PLN. Oprócz tego, jeśli Twoja pierwsza wpłata przekroczy 150 PLN otrzymujesz 100 gratisowych obrotów na slot Spinata Grande. Pierwszy depozyt podwoi swoją wartość o 100% do 500 PLN. Bonusowa gotówka zjawi się na Twoim koncie natychmiast po wpłacie, a darmowe spiny od depozytu pojawią się następnego dnia po wpłacie. Wygraną z nich należy obrócić w kasynie 35-krotnie.

Mr green doladowania na peter and the lost boys 3Przyłącz się do wyprawy po przygodę i wysokie wygrane od 24 do 31 maja, Oa być może zostaniesz wielkim odkrywcą sporych wygranych z wielkim doładowaniem gotówkowym, które pozwoli na jeszcze dłuższą zabawę i większe wygrane!

Oceń artykuł