Mr Green: Doładowania na Jade Magician

Doładowania o wartości 24 000 PLN na slocie Jade Magician w Mr Green

Doladowania w mr green na jade magicanUwaga, uwaga! W Kasynie Mr Green do zdobycia są doładowania gotówkowe o łącznej wartości 24.000 PLN na slocie Jade Magician od Play`n Go. Oferta tego znakomitego serwisu obowiązuje od godziny 13:00 w czwartek, 26 stycznia do północy w niedzielę, 29 stycznia 2017 roku!

Rejestracja w Mr Green z 25 free spinami bez depozytu na Starburst

Mr green doladowania na jade magican 2Aby dołączyć do promocji Kasyna Mr Green, należy obrócić minimum 20 razy bębnami slotu Jade Magician. Kwalifikują się tylko zakręcenia na zakładzie o wartości minimum 1.50 PLN przy pomocy środków gotówkowych. Za każdy pakiet 20 rund otrzymasz 1 los na loterię nagród gotówkowych, które są wolne od wymogu obrotu. Jeśli chodzi o nagrody, to zostaną one rozdysponowane pomiędzy 25 szczęśliwych uczestników, podczas losowania, które odbędzie się 30 stycznia 2017 roku. Pierwszy wylosowany gracz otrzyma 2.000 PLN, drugi 1.800 PLN i trzeci 1.200 PLN. Kolejni szczęśliwcy z miejsc od 4 do 10 odbiorą po 1.000 PLN, a od 11 do 25 po 800 PLN. Nagrody wpłyną na konta wybranych graczy do 72 godzin od zakończenia promocji, czyli do 31 stycznia.

A teraz coś dla tych, którym spodobała się ta promocja, ale nie są jeszcze klientami Kasyna Mr Green. Na nowicjuszy czeka pakiet powitalnych bonusów. Zarejestruj się korzystając z podanego linku i wyczekuj prezentów powitalnych od Kasyna Mr Green. Najpierw będzie to 25 free spinów na Starburst bez konieczności wpłaty. Później bonus 100% od pierwszej wpłaty (minimum 50 PLN) do 500 PLN. Następnie, po rozegraniu 100 PLN w kasynie, pojawi się 100 free spinów na slocie Mr Green: Moonlight. Po drugim zasileniu konta kwotą minimum 100 PLN wpadnie kolejne 100 darmowych spinów (po 5 każdej doby przez następne 20 dni) i wykorzystasz je na najpopularniejszych slotach Kasyna Mr Green. Potem za wypełnienie zadań postawionych przez serwis otrzymasz kolejne 220 free spinów!

Gotowka w mr green na slot jade magicanInteresujący klip wprowadzi Cię w mistyczny świat slotu Jade Magician i z pewnością zainteresują Cię jego opcje takie jak symbole wild, darmowe spiny czy druga szansa. 5 bębnów i aż 15 linii wypłatF do odkrywania wszystkich tych możliwości i gotówka płynąca z tabeli wypłat sprawią na pewno dużą przyjemność. Zasiądź do zabawy w Kasynie Mr Green, a zobaczysz, że magiczny slot Jade Magician posiada dużo wariantów, abyś wciągnął się w granie i wygrywanie! Być może oprócz wygranych będziesz jedną z 25 osób, którym magia tego slotu przyniesie dodatkowe szczęście i zgarniesz doładowanie gotówkowe!

Oceń artykuł