Mr Green: Loteria doładowań na Red Riding Hood

Loteria doładowań na slocie Red Riding Hood w Mr Green z pulą 24 000 PLN

2016-10-31 18:29 PROMOCJE KASYNO MR GREEN
Mr green doladowania na fairytale legends red riding hoodCo na bajkę dziś powiecie? Będzie rezolutne dziecię, będzie babcia, wilk i las. Czy ktoś taką bajkę zna? Tak, Kapturek to czerwony, tylko nieco odmieniony, bo dziewczynka idąc lasem niesie całkiem niezła kasę. Dziś jej celem jest Mr Green, gdzie wesoły każdy spin, a za 20 spinów na stanie, można dostać doładowanie! Dziewczę babci nie odwiedzi wie, że wilk ją właśnie śledzi, bo ma chrapkę na gotówkę, chciałby uszczknąć chociaż „stówkę”.
Ale trudno. Nie ma rady.
Jest promocja – są zasady!
Szansę na banknoty ma
Ten, kto bawi się i gra.
Chcesz wygranej? Szukaj jej tu:
Fairytale Legends: Red Riding Hood.

Załóż konto w Mr Green: standardowy pakiet + 25 free spinów bez depozytu!

Mr green doladowania na fairytale legends red riding hood 1Dołącz do promocji Kasyna Mr Green i graj o doładowania gotówkowe z puli 24 000 PLN! Przepustki na losowanie nagród zdobywaj od 24 października do 1 listopada, przy bębnach najnowszej produkcji NetEnt. Za każde rozegrane 20 rund na slocie Fairytale Legends: Red Riding Hood otrzymasz 1 los, pod warunkiem, że w grze wykorzystasz wyłącznie saldo gotówkowe, a stawka za spin nie będzie mniejsza niż 1 PLN. Losowanie odbędzie się 2 listopada i wskaże aż 102 zwycięzców, a wartość rozdanych w tym dniu zasileń wahać się będzie od 200 PLN, do nawet 2 000 PLN. Właściciele większej ilości losów, mogą stać się celem większej ilości nagród, ponieważ o wyniku loterii Kasyna Mr Green zadecyduje przypadek. A czy Ty przypadkiem nie masz ochoty na zastrzyk gotówki wolnej od wymogów obrotu?

Loteria doładowan na red riding hood w mr greenLoguj się zatem do Kasyna Mr Green i sprowokuj los do uśmiechu! Nie wygrywa ten, kto nie gra i nie wykorzystuje dobrych okazji. Jeśli jedyną przeszkodą do udziału w promocji jest brak konta, załóż je teraz! Jednym z wielu plusów rejestracji jest pakiet startowy, a w nim bonus 100% od pierwszej wpłaty (minimum 50 PLN) do 500 PLN. Po rozegraniu 100 PLN w kasynie, otrzymasz 100 free spinów na slocie Mr Green: Moonlight. Drugi depozyt uruchomi serię kolejnych free spinów, których w ciągu 20 dni zgarniesz również 100, a wykorzystasz na najpopularniejszych automatach zielonego serwisu. Wiele innych nagród, jak bonusy i 220 darmowych obrotów, czeka na nowych graczy przy wypełnianiu specjalnych zadań, które warto podjąć nie tylko dla fantów, ale i wspaniałej zabawy! Skromny upominek od nas, dla naszych czytelników, to 25 free spinów na slocie Starburst, które pojawią się na koncie zaraz po rejestracji z podanego linku. Życzymy spektakularnych sukcesów w Kasynie Mr Green!

Oceń artykuł