Mr Green: Darmowe spiny w Kalendarzu Adwentowym (24.11-24.12)

Mr Green do 24 grudnia rozdaje 10 milionów darmowych spinów na popularnych slotach

2015-12-24 19:35 NEWSY PROMOCJE KASYNO MR GREEN
Promocje Kasyna Mr Green są jak pudełko czekoladek… adwentowych czekoladek! Za okienkami 30-dniowego kalendarza nie znajdziesz słodyczy, ale obiecujemy, że zawartość jest o wiele atrakcyjniejsza. Dołącz do świątecznej promocji zielonego serwisu, zdobywaj free spiny i sprawdź, jaką grę kryje dla Ciebie Adwentowy Kalendarz Kasyna Mr Green!

25 darmowych spinów za samą rejestrację w Mr Green!

10 milionów free spinów czeka na gości serwisu w dniach 1.XII – 24.XII. Sięgnij po swoją część z tej ogromnej puli, dokonując jedynie depozytu. Żadnych losowań, żadnych konkursów. Nagroda jest gwarantowana! Wpłacając 100 PLN, codziennie przez 7 dni otrzymasz 10 free spinów na wytypowaną grę. Wpłać 220 PLN lub więcej, a przez kolejne 7 dni odbierzesz każdej doby 30 free spinów (210 darmowych spinów przez tydzień).

Na wartość depozytu składa się także kilka mniejszych wpłat w obrębie danego dnia. W każdej chwili masz również możliwość zmiany swojego pakietu darmowych rund. Jeśli uznasz, że 10 free spinów to dla Ciebie za mało, zdeponuj kwotę uprawniającą do odbioru 30 spinów. Następnego dnia Twoja taryfa free spinowa ulegnie zmianie. Jeśli natomiast z wyższego poziomu pakietu zechcesz przejść na mniejszy, otrzymasz go po upływie 7-dniowego okresu pierwotnie wybranej taryfy 220 PLN +.

Już teraz dokonaj wpłaty w Kasynie Mr Green i zarezerwuj swój zestaw free spinów już od jutra. Z pewnością czeka Cię nie tylko świetna zabawa, ale też całkiem spore wygrane, jeśli tylko szczęście uśmiechnie się podczas zakręceń na automacie z Adwentowego Kalendarza. Wygrane z darmowych rund należy obrócić 35 razy na grach slotowych Kasyna Mr Green. Nie zapomnij, że każdy świąteczny spin traci ważność wraz z upływem dnia, którego został przyznany.

Aby uczestniczyć w promocji Kasyna Mr Green, musisz posiadać konto gracza w serwisie. Zarejestruj się już teraz i odbierz do 1 750 PLN w czterech pierwszych depozytach oraz 25 free spinów na Starburst bez konieczności wpłaty. Na dobry początek czeka na Ciebie bonus 100% do 500 PLN, od wpłaty minimum 50 PLN, a wraz z wpłatą minimum 150 PLN spodziewaj się jeszcze 100 free spinów na slot Spinata Grande. Zapraszamy!

Oceń artykuł