Mr Green: Darmowe spiny na Theme Park: Tickets of Fortune

Mr Green rozdaje po 350 free spinów na Theme Park: Tickets of Fortune oraz kamery za grę przy stole Netent Theme Park

Mr green darmowe spiny na theme park tickets of fortune 1
Pierwsze nagrody już rozdane. Nadszedł czas na drugą część promocji Kasyna Mr Green, w której czeka 350 darmowych spinów na slot Theme Park: Tickets of Fortune i 6 kamer GO-PRO HERO 4 Black. Ruletkowy park rozrywki czeka na śmiałków. Graj przy stole ruletki Netent Theme Park od godziny 10:00, 16 sierpnia do północy 22 sierpnia 2016 roku i wygrywaj!

Otwórz konto w Mr Green; 25 darmowych spinów bez depozytu + do 1750 PLN + 420 free spinów

Mr green darmowe spiny na theme park tickets of fortune 2Rozegraj każdego promocyjnego dnia minimum 20 zakładów przy stole ruletki Netent Theme Park, a odbierzesz 50 darmowych spinów na slot Theme Park: Tickets of Fortune oraz los na loterię, w której rozlosowane zostanie 6 kamer Go-Pro. Siedem dni z wysoką dawką adrenaliny przyniesie Ci łącznie 350 darmowych spinów. Codziennie możesz zagwarantować sobie 50 loteryjnych losów. Już we wtorek, 23 sierpnia zostanie wyłonionych 6 zwycięzców. Zostaną oni poinformowani o wygranej telefonicznie w ciągu doby. Jeśli nie uda się skontaktować ze zwycięzcą w przeciągu 72 godzin, odbędzie się kolejne losowanie zwycięzcy, aż zostanie on potwierdzony.

Mr green darmowe spiny na theme park tickets of fortune 3Aby zakwalifikować się do powyższej promocji, należy obstawić zakłady za własną gotówkę, tak aby nie pokrywała więcej niż 70% możliwych kombinacji, obstawiając ponad tą liczbę zakłady nie będą się liczyły do promocji. Nagroda nie podlega zamianie na gotówkę lub inny bonus oraz nie można jej przenieść na inną osobę. Darmowe spiny będą dostępne już następnego dnia po spełnieniu warunków promocji po godzinie 13:00. Można je wykorzystać tylko i wyłącznie na slocie Theme Park: Tickets of Fortune, zarówno w wersji standardowej jak i mobilnej. Jakiekolwiek wygrane dzięki promocyjnym free spinom należy obrócić minimum 35 razy na dowolnej grze w Kasynie Mr Green.

Mr green darmowe spiny na theme park tickets of fortune 4Jeśli nie jesteś jeszcze graczem Kasyna Mr Green zarejestruj się! Jeśli zrobisz to za naszym pośrednictwem, odbierzesz 25 darmowych spinów na Starburst bez depozytu. Oprócz tego podczas 4 pierwszych doładowań konta otrzymasz do 1.750 PLN w bonusowej gotówce oraz do 420 free spinów zupełnie za darmo! Przy pierwszej wpłacie w wysokości minimum 100 PLN, otrzymasz bonusową gotówkę w wysokości 100% do 500 PLN. Jeżeli rozegrasz te 100 PLN na dowolnych grach kasynowych odbierzesz 100 darmowych spinów na slot Mr Green: Moonlight. Za drugi depozyt odbierać będziesz po 5 free spinów przez kolejne 20 dni w najlepszych grach. Jeśli zrealizujesz misje zlecone przez serwis odbierzesz przeróżne atrakcyjne nagrody, w postaci bonusów oraz kolejne 220 darmowych spinów. O misji zostaniesz powiadomiony mailowo. Bonus gotówkowy pojawi się na Twoim koncie automatycznie natomiast darmowe spiny od depozytu pojawią się następnego dnia po wpłacie. Wygraną z nich należy obrócić 35x w kasynie.

Oceń artykuł