Mr Green: Free spiny na Football: Champions Cup

Darmowe spiny na Football: Champions Cup + cashback 50% podczas finałów LM

Mr green darmowe spiny football champions cup 1Stadion Giuseppe Meazza w Mediolanie, ostatnia sobota maja 2016 r., godzina 20:45. Tej chwili, jeśli nie cały świat, to bez wątpienia wyczekuje cała sportowa Europa. Zarówno niezłomne drużyny, jak i wierni kibice staną się częścią wyjątkowego wydarzenia, jakim są finały rozgrywek Ligii Mistrzów UEFA.

Który z prestiżowych klubów przejmie tytuł i zdobędzie puchar? Fani piłki i zdrowej rywalizacji zjednoczą się w na trybunach, w pubach, w domu przed ekranem telewizora. Natomiast wyjątkowe grono użytkowników Kasyna Mr Green, fetować będzie ten dzień przy futbolowym stole Goal Roulette!

Załóż konto w Mr Green i odbierz 25 free spinów na Starburst bez wpłaty

Mr green darmowe spiny football champions cup 2Oczywiście, z Tobą będzie raźniej, dlatego zaloguj się 28 maja do zielonego serwisu i między godziną 20:45 a godziną 22:45, obstaw minimum 20 sesji na promocyjnej ruletce, z wykorzystaniem bieżącego salda gotówkowego. Dzięki temu, gdy tylko padnie celny strzał na boisku, Ty otrzymasz bonus w postaci 50% cashbacku. Kasyno Mr Green przekaże na Twoje konto maksymalnie 400 PLN przegranej kwoty pod warunkiem, że poczynione przez Ciebie zakłady nie pokryją więcej niż 70% możliwych kombinacji.

Mr green darmowe spiny football champions cup 4Choć po cashback możesz sięgnąć tylko raz w czasie trwania promocji, po darmowe obroty od Kasyna Mr Green sięgaj tak często, jak zawodnicy zdobywać będą bramki. Bądź aktywny przy stole z ruletką Goal Roulette, a za każdy gol otrzymasz 50 free spinów na najnowszej produkcji NetEnt - automacie Football: Champions Cup. Gratisowe zakręcenia znajdziesz na koncie 30 maja. Wykorzystaj je w ciągu tygodnia od momentu aktywacji, a zdobyte dzięki nim wygrane obróć 35 razy na grach serwisu. Pamiętaj o zasadzie, by zakłady nie przekroczyły 70% możliwych wygranych.

Mr green darmowe spiny football champions cup 3Po finałach, na powtórkę takich sportowych emocji przyjdzie nam trochę poczekać, na szczęście kolejne promocje Kasyna Mr Green już za chwilę, wraz z kolejną porcją bonusów i innych intrygujących niespodzianek. Nie masz konta? Zarejestruj się w Kasyna Mr Green korzystając z linku dostępnego na tej stronie i jako nowy użytkownik, odbierz do 1 750 PLN w czterech pierwszych depozytach, a za wpłatę minimum 150 PLN ciesz się pakietem 100 free spinów na slocie Spinata Grande. Ponieważ my także doceniamy naszych czytelników, dodatkowo otrzymasz specjalny gratis w postaci 25 free spinów do wykorzystania na automacie Starburst. Zarejestruj się już teraz i spinuj nie płacąc za zakłady!

Oceń artykuł