Mr Green: Cash-Back na Goooal Roulette

Mr Green dodaje 50% zwrot od przegranych przy stole Goooal Roulette podczas półfinałów Ligi Mistrzów

Mr green cash back na goal rouletteJeśli uważasz, że sezon Ligii Mistrzów powinien być czasem ustawowo wolnym od pracy, wiedz, że nie jesteś sam. Niestety nikt z nas nie posiada takiej siły sprawczej i póki co, możemy zaoferować Ci inny sposób fetowania wspaniałych rozgrywek. Co powiesz na piłkarską ruletkę i wspaniały 50% cash-back od Kasyna Mr Green?

Połącz stadionowe emocje z ekscytującą nutką hazardowego ryzyka, które będzie opłacalne bez względu na przychylność losu. Kibicuj pretendentom do pucharu, obstawiaj zakłady przy stole Goal Roulette i łap powracającą przegraną po każdej bramce!

Załóż konto w Mr Green: 25 free spinów na Starburst bez depozytu

Mr green cash back na goal roulette 1Zaloguj się do Kasyna Mr Green w czasie trwania półfinałowych rozgrywek i dołącz do gry Goal Roulette. Rozegraj przy zielonym stole przynajmniej 20 zakładów mając na uwadze, by nie pokrywały one więcej, niż 70% możliwych wyników. Jeśli podczas Twojej aktywności przy kole ruletki, od godziny 20:45 do godziny 22:45 padnie gol, otrzymasz informację o bramce i jednocześnie zwrot połowy przegranej od 5 kolejnych zakładów. Promocja dotyczy wyłącznie sytuacji przewidzianych w regulaminowym czasie gry ustanowionym przez UEFA. Maksymalna kwota 50% cash-backu możliwa do zdobycia w jednym dniu promocji to 400 PLN.

Mr green cash back na goal roulette 3Już we wtorek 26 kwietnia, pierwszy półfinałowy mecz i pierwsza szansa na 50% cash-back. Z oferty Kasyna Mr Green skorzystasz również w środę 27 kwietnia oraz 3 i 4 maja. Promocja za każdym razem rozpoczyna się i kończy zgodnie z przepisowymi ustaleniami odnośnie ram czasowych meczu, zatem nie obejmuje rzutów karnych i minut doliczonych w trakcie gry. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć wspaniałych wygranych i przyjemnych przegranych!

Mr green cash back na goal roulette 2Cash-backi oraz wszelkie inne bonusy, Kasyno Mr Green może przekazać wyłącznie zarejestrowanym graczom. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, utwórz je jeszcze dziś korzystając z podanego linku. Twój pakiet powitalny od serwisu zostanie powiększony w ten sposób o specjalny gratis dedykowany naszym czytelnikom, czyli 25 free spinów bez depozytu na Starburst. Jako nowy gracz otrzymasz standardowo bonusy od czterech pierwszych wpłat warte 1 750 PLN, a wraz z pierwszym depozytem (minimum 150 PLN), zyskasz jeszcze 100 free spinów na slocie Spinata Grande.

Oceń artykuł