Mr Green: Bonus na Live Starburst Roulette (1-6.06)

Mr Green dodaje do 120 PLN za trafienie 15 przy stole Live Starburst Roulette

Mr green do 120 pln przy stole live starburst roulette 1 606Zapraszamy na nową cykliczną promocję Kasyna Mr Green, w której możesz zdobyć do 120 PLN grając przy stole ruletki Live Starburst Roulette od Netent. Oferta startuje od godziny 10:00, w środę 1 czerwca i zakończy się, w poniedziałek 6 czerwca 2016 roku o północy. Grając w Mr Green przy stole Live Starburst Roulette od Netent przez 6 kolejnych dni masz okazję wygrać po 20 PLN bez wymogu obrotu.

Rejestracja w Mr Green: 25 free spinów i do 1750 PLN

Mr green bonus na live starburst roulette 1Jak wiadomo slot Starburst od lat jest najbardziej popularnym i grywalnym automatem w kasynach internetowych. Idąc naprzeciw wymaganiom swoich graczy Netent stworzyło stół do ruletki inspirowany właśnie tym slotem. A czy uda Ci się sięgnąć po swoją gwiazdkę z nieba przy tym stole? Sprawdź sam i zobacz czy Fortuna Ci sprzyja! Aby zakwalifikować się do pojedynczej nagrody gotówkowej o wartości 20 PLN, należy posiadać aktywny zakład (liczy się tylko wkład własny) na dedykowanym stole do ruletki Live Starburst Roulette, podczas gdy wypadnie szczęśliwa liczba „15”.

Mr green bonus na live starburst roulette 2Do odbioru nagrody w Mr Green kwalifikuje się tylko pierwszy taki zakład dziennie, w którym trafisz szczęśliwą „15”, bo każdego dnia można wygrać tylko jedną taką nagrodę. Obstawiając swoje zakłady zwróć uwagę, aby nie przekraczać 70% wszystkich możliwych kombinacji. Kolejki, w których Twoje zakłady przekroczą tą sumę, nie zakwalifikują Cię do odbioru nagrody gotówkowej. Możesz wygrać maksymalnie 20 PLN każdego dnia, czyli do 120 PLN w czasie od 1 do 6 czerwca. Bardzo ucieszy Cię fakt, że nagrody nie trzeba obracać i można ja natychmiast zadysponować.

Mr green bonus na live starburst roulette 3Promocja ta dotyczy tylko depozytorów Kasyna Mr Green. Jeśli jesteś tu po raz pierwszy dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów. Na początek współpracy odbierzesz pakiet powitalnych bonusów. Jeżeli zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz od Mr Greena bez depozytu 25 darmowych spinów na Starburst. Dokonując pierwszej wpłaty masz okazję zgarnąć 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande (przy wpłacie depozytu minimum 150 PLN). Dodatkowo otrzymasz do 1750 PLN przy 4 pierwszych depozytach, jeśli Twój wkład będzie większy niż 50 PLN. Dokonaj pierwszego depozytu, by odebrać bonus 100% do 500 PLN oraz darmowe spiny, które wpłyną na Twoje konto już następnego dnia po 13:00. Dołącz do zastępów wielbicieli slotu Starburst i zagraj przy stole ruletki Live Starburst Roulette, obstawiając tak Swoje zakłady by trafić szczęśliwą liczbę 15, która zapewni Ci wysokie wygrane oraz codzienne 20 PLN!

Oceń artykuł