Mr Green: 20 PLN za każdy gol podczas ćwierćfinałów LM

Stawiając 20 zakładów w Mr Green przy stole Goooal Roulette otrzymasz 20 PLN za każdy gol podczas ćwierćfinałów Ligii Mistrzów

Mr green 20 pln za kazdy gol 1Wolfsburg, Paryż, Barcelona i Monachium, już za chwilę staną się miejscem starcia prawdziwych gwiazd futbolu. Wszystkich fanów piłki zapraszamy natomiast do Kasyna Mr Green, gdzie gorących emocji i wspaniałej zabawy również będzie pod dostatkiem. Kibicuj zawodnikom przy zielonym stole Goooal Roulette i za każdy gol odbieraj 20 PLN!

Otwórz konto w Mr Green i odbierz 25 free spinów bez depozytu na Starburst

Nie ważne, po której stronie boiska piłka znajdzie się w bramce – Ty zawsze będziesz zwycięzcą z nagrodą pieniężną na koncie. Pierwsze zasilenia wolne od wymogów dodatkowego obrotu, mogą trafić w Twoje ręce podczas pierwszych Ćwierćfinałów Ligii Mistrzów.

Mr green 20 pln za kazdy gol 2W tym tygodniu sięgnij po gotówkę w dniach 5 – 6 kwietnia podczas trwania rozgrywek, czyli od godziny 20:45 do godziny 22:45. W ciągu dwóch godzin obowiązywania oferty należy zalogować się do Kasyna Mr Green, dokonać nie mniej niż 20 zakładów na stole do ruletki Goooal Roulette oraz trzymać kciuki za jak największą ilość goli i wpadające na konto banknoty o nominale 20 PLN. Podczas promocji obowiązują dwie ważne zasady: zakłady obstawiaj wyłącznie z wykorzystaniem środków własnych i dopilnuj, by nie pokrywały one więcej niż 70% możliwych kombinacji. Za każdym razem, gdy piłka wpadnie w siatkę bramki, 20 PLN wpadnie na konto graczy aktywnych przy stole Goooal Roulette. Ważne są tylko gole strzelone w regulaminowym czasie gry.

Mr green 20 pln za kazdy gol 3Zapoznaj się ze szczegółami oferty na stronie Kasyna Mr Green, w zakładce Promocje i dołącz do fantastycznej zabawy! Kto nie jest jeszcze użytkownikiem zielonego serwisu, może już teraz dokonać rejestracji za pośrednictwem tego portalu i wzbogacić swój pakiet startowy o wyjątkowy gratis, dedykowany wyłącznie naszym wspaniałym czytelnikom. Załóż konto klikając w podany tu link i odbierz prezent specjalny, czyli 25 darmowych spinów na slocie Starburst. W standardowym zestawie powitalnym od Kasyna Mr Green, nowi gracze znajdą do 1 750 PLN w czterech pierwszych depozytach oraz 100 free spinów na gre Spinata Grande, od 150 PLN pierwszej wpłaty. Życzymy wielu bramek!

Oceń artykuł