Redbet: 120 darmowych spinów na slocie Illuminous

Tylko 2 grudnia za depozyt w Kasynie Redbet możesz otrzymać aż 120 darmowych spinów na slot Illuminous

W Kasynie Redbet trwa grudniowa promocja, w której do świąt na graczy czeka mnóstwo atrakcji. Każdego dnia są do zdobycia liczne niespodzianki:, darmowe spiny, bonusy od depozytu i wiele wspaniałych upominków. Każdy dzień przynosi coś innego. Środa, 2 grudnia jest dniem darmowych spinów na slocie Illuminous. Redbet to nie jest najwyższa liga. Wybierz kasyno online odwiedzając stronę główną naszego serwisu.

Są trzy progi promocji. Wybieraj z głową, bo tylko raz możesz z niej skorzystać. Możesz otrzymać aż 120 darmowych spinów na slocie Iluuminous w Kasynie Redbet. Jeśli wpłacisz najmniej 20 euro w Kasynie Redbet otrzymasz 20 darmowych spinów natychmiast i dodatkowo 5 na jutro. Przy depozycie nie mniejszym niż 50 euro otrzymasz natychmiast 40 darmowych spinów oraz kolejne 19 na jutrzejszą zabawę. Jeśli masz ochotę na 100 darmowych obrotów teraz i jeszcze 20 jutro wpłać 100 euro lub więcej. Aby wziąć udział w promocji wpłać minimum 20 euro. Oferta obowiązuje tylko 2 grudnia do godziny 23:59. Wszystkie darmowe spiny muszą zostać rozegrane w ciągu 7 dni, a wygrane z nich należy obrócić 40x w Kasynie Redbet. Darmowe spiny zostaną przelane w ciągu 24 godzin i będą ważne tylko na slocie Illuminous.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w Kasynie Redbet, zarejestruj się z powyższego linku i odbierz wyśmienity bonus powitalny. Oprócz atrakcyjnych bonusów od 3 pierwszych wpłat, otrzymasz również 10 darmowych spinów na slocie Neon Staxx już za samą rejestrację. Ciesz się świątecznymi promocjami, włącz się do gry o wielkie wygrane w slocie Illuminous i nie zapomnij odbierać nagród promocyjnych!

Oceń artykuł