Expekt: Reload bonus 800 PLN na Gonzo's Quest

W każdy poniedziałek wpłacając depozyt do Kasyna Expekt otrzymasz dodatkowe 50% wpłaty, aż do 800 PLN za free na slot Gonzo's Quest

Mamy zaszczyt przedstawić Ci propozycję, jak rozpocząć tydzień w fantastycznym nastroju! Naszym wypróbowanym sposobem na wszelkie objawy znudzenia i złego samopoczucia, jest wizyta w Kasynie Expekt. Serwis ten tradycyjnie co poniedziałek zapewnia swoim stałym bywalcom dawkę pozytywnej energii na cały tydzień z reload bonusem 50% do 800 PLN. Zostań poszukiwaczem przygód i zaginionego miasta Eldorado w poniedziałkowej ofercie Gonzo’s Gold Kasyna Expekt!

Możesz stać się właścicielem poniedziałkowego bonusu 50% do 800 PLN i wykorzystać go na slocie Gonzo’s Quest. Wystarczy, że zalogujesz się w Kasynie Expekt i aktywujesz bonus Gonzo’s Gold w sekcji ”Moje Bonusy”. Aby z niego skorzystać należy być graczem tego serwisu i do tej pory dokonać co najmniej dwóch depozytów. Jeśli spełniasz te kryteria wejdź w zakładkę ”Odbierz bonus” i wnieś do gry minimum 40 PLN, a pieniążki automatycznie trafią na Twoje konto. Otrzymaną premię należy obrócić przynajmniej 40 razy, by móc cieszyć się z ewentualnych wygranych. Uczestnicząc w tej promocji nie będziesz mógł skorzystać z oferty powitalnej w zakładach sportowych.


Rejestracja w Kasynie Expekt: 50 free spinów oraz do 800 PLN za darmo

Reload bonus 50% do 800 PLN to niepowtarzalna okazja na zdobycie dodatkowych funduszy dla wszystkich graczy. Zaletą slotu Gonzo’s Quest jest w dużej mierze wysokie prawdopodobieństwo trafienia zwycięskich kombinacji. Pięć poziomów zakładu, darmowe spiny, mnożniki wygranych oraz funkcja spadających symboli Avalanche – to tylko przedsmak dostępnych funkcji i wysokich wygranych.

Zatem uruchom slot Gonzo`s Quest w Kasynie Expekt i odbierz tą wspaniałą premię. Wraz z Gonzalo Pizzaro podążaj przez ukryte świątynie, gęste zarośla i co najważniejsze znajdź złoty skarb legendarnego złotego miasta, Eldorado. Na odwiedzających serwis po raz pierwszy czeka bonus powitalny 100% pierwszego depozytu do 800 PLN oraz 50 free spinów na Starburst. Aby otrzymać bonus minimum wpłaty wynosi 80 PLN. Sprawdź swoje możliwości i poziom szczęścia, a przekonasz się, że poniedziałek wcale nie musi być nudny!

Oceń artykuł