Casumo: Darmowe spiny na slot Mega Fortune

25 i 26 stycznia przy depozycie w Casumo otrzymasz do 100 darmowych spinów na slot Mega Fortune

Dzięki dwudniowej promocji Casumo Casino za jedną wpłatę możesz otrzymać nawet 100 darmowych spinów na slocie Mega Fortune. Aby się zakwalifikować do otrzymania free spinów wystarczy się zalogować i wnieść odpowiednią kwotę depozytu, ustaloną w regulaminie promocji. Oferta Casumo obowiązuje między godziną 12:00 w dniu 25 stycznia, a północą 26 stycznia 2016 roku.

Otwórz konto w Casumo i odbierz 200 free spinów

Twoja wpłata w wysokości 10 euro, da Ci możliwość skorzystania z 15 darmowych spinów na slocie Mega Fortune. Przy wpłacie 30 euro będziesz miał do dyspozycji 50 dodatkowych spinów. Jeśli masz ochotę na rozbicie jednego z trzech jackpotów w Mega Fortune z pomocą hojności Casumo, wpłać nie mniej niż 50 euro, a otrzymasz aż 100 darmowych spinów na zastrzyk adrenaliny i całą masę wspaniałej zabawy.

Na odwiedzających Casumo po raz pierwszy oczekuje pakiet powitalny. Wystarczy już 10 euro przy pierwszej wpłacie, aby otrzymać bonus 200% do 50 euro oraz 200 darmowych spinów na slot Starburst. Co prawda tych 200 free spinów nie zgarniesz od razu. Każdego z kolejnych 10 dni wpływać będzie 20 darmowych spinów na Starburst. Pamiętaj tylko, aby zalogować się każdego z tych dni. Drugi i trzeci depozyt przyniesie Ci bonus 50% do 150 euro, a czwarty i piąty depozyt doda Ci do konta bonus 25% do 400 euro. Bonus należy obrócić 25x, a wygrane z darmowych spinów 30 razy. Podsumowując, w Casumo przy pierwszych pięciu wpłatach możesz zyskać do 1150 euro oraz 200 darmowych spinów – to chyba największy pakiet powitalnych bonusów wśród kasyn online. Oprócz tego jako depozytor Casumo otrzymujesz całą masę różnych bonusów i promocji.

Odwiedzając Casumo już od poniedziałku zdobędziesz szansę na trafienie w sam środek kolejnego wielkiego jackpota na slocie Mega Fortune i to przy pomocy tego hojnego gospodarza, który za niewielki depozyt wręczy Ci do 100 darmowych spinów. Motywem przewodnim Mega Fortune jest świat krezusów, zatem odbierz free spiny, rozbij stale rosnącego jackpota i na własnej skórze przekonaj się jak wygląda życie milionerów!

Oceń artykuł