Mr Green: Turniej na Mega Fortune

13 i 14 czerwca w Mr Green do rozdania 8 000 PLN w turnieju slotowym Mega Fortune

Jak planujesz zakończyć tydzień? Proponujemy weekend na bogato w Kasynie Mr Green! Gwarantujemy mega emocje, mega zabawę i mega gotówkę do wygrania. Przed nami 2-dniowy wyścig o 8 000 PLN. Jednak nie zasada „kto pierwszy ten lepszy” zadecyduje o zdobyciu gotówkowego trofeum. Kto pragnie zająć jedno z pięciu nagradzanych miejsc, musi podjąć wyzwanie i dołączyć do turnieju na slocie Mega Fortune. Odważysz się?

Odbierz 100 free spinów oraz do 1750 PLN za darmo w Mr Green!

Jeśli staniesz w szranki z pozostałymi uczestnikami promocji, Twoim zadaniem będzie zdobycie maksymalnej ilości punktów w 20 następujących po sobie rundach w grze Mega Fortune. Czas na wykonanie zadania rozpoczyna się o godzinie 0:00 w sobotę 13 czerwca, a kończy minutę przed północą dnia następnego. Minimalna stawka zakładu to 0.80 PLN.

Gracz, który w turnieju osiągnie najwyższy wynik procentowy, zostanie nagrodzony kwotą 4 000 PLN. Zajęcie miejsca drugiego oznacza 2 000 PLN wygranej, a trzeciego 1 000 PLN od Kasyna Mr Green. Nagroda dla uczestników z czwartej i piątej pozycji to kolejno 600 PLN i 400 PLN. Pokonaj konkurencję i stań na zielonym podium. Zdobyta gotówka nie wymaga dodatkowych obrotów.

Automat Mega Fortune uchodzi za klasykę wśród slotów online. Posiada 2 symbole Scatter i aż 3 progresywne jackpoty: Rapid, Major i największy z nich Mega. Jego wartość w Kasynie Mr Green sięga kilku milionów złotych! Przypomnijmy, że dzięki rozbiciu potężnego jackpota w Mega Fortune, jeden z graczy znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa. Zatem jeśli nie miejsce w turnieju… może miliony do wygrania?

Kto nie dokonał jeszcze rejestracji w Kasynie Mr Green, ma teraz wspaniałą okazję, by założyć konto. Poświęć dosłownie kilka sekund i odbierz pakiet powitalny. Znajdziesz w nim 1 750 PLN w czterech pierwszych depozytach. Wpłać minimum 50 PLN, a otrzymasz bonus 100% do 500 PLN. Wpłacającenter smallimum 150 PLN dodatkowo zdobędziesz 100 free spinów do wykorzystania w grze The Marvellous Mr Green. Wygrane z bonusów należy obrócić 35 razy. Zaloguj się, dołącz do turnieju Mega Fortune i zdobywaj mega nagrody!

Oceń artykuł