Mr Green: Free spiny na slocie Piggy Riches

2 kwietnia za depozyt i obrót w Kasynie Mr Green otrzymasz do 55 darmowych spinów na slocie Piggy Riches

Pamiętasz świnki - skarbonki, które brzęczały małymi oszczędnościami? W XXI wieku świnki zadbały o swoje interesy. Postanowiły zbić fortunę, występując w popularnym video slocie od NetEnt. Widać trafiły na żyłę złota, bowiem wiedzie im się wyśmienicie. Odwiedź 2 kwietnia Kasyno Mr Green i odbierz free spiny w grze Piggy Riches. Im więcej darmowych rund trafi w Twoje ręce, tym większe masz szanse na wygrane gotówkowe!

Wpłać i zagraj dziś za minimum 100 PLN, a już jutro (3 kwietnia) odbierzesz 20 gratisowych obrotów na slocie Piggy Riches. Depozyt od 220 PLN, przyniesie Ci w dniu jutrzejszym 55 free spinów na Piggy Riches. Środki depozytowe należy obrócić przynajmniej 5 razy na dowolnym automacie, a ewentualne wygrane wymagają 35-krotnego obrotu. Ilość zdobytych dodatkowych rund zależy od ilości Twoich wpłat. W promocji nie obowiązuje żaden limit zdobytych spinów na jednego gracza.

Rejestracja w Mr Green - darmowe 10 spinów + bonus!

Każdy dzień w Kasynie Mr Green, to również okazja do zgarnięcia innych niespodzianek, które zapewnia kampania Wiosenna Wycieczka. Wpłać dziś minimum 100 PLN i obróć na dowolnej grze slotowej, a otrzymasz 1 bon na cotygodniowe losowanie oryginalnych jednośladów. Na specjalne zamówienie zielonego kasyna, rowery wykonano ręcznie w nakładzie 200 egzempalrzy . Czwartek, to także okazja do odebrania 10 wiosennych free spinów. Wpłać i zagraj za 100 PLN lub więcej, a przyznane teraz darmowe rundy zostaną dodane do Twojego konta 6 kwietnia, po zakończeniu Wiosennej Wycieczki.

W promocji Kasyna Mr Green, udział mogą brać tylko zalogowani gracze. Dokonaj rejestracji, a na start otrzymasz 10 darmowych rund na Starburst bez depozytu. Z pierwszą wpłatą minimum 150 PLN, Twoje konto powiększy się o 40 free spinów. Dodatkowo, czeka na Ciebie bonus 100% od pierwszego depozytu 25 PLN do kwoty 500 PLN. Zaloguj się jeszcze dziś i skorzystaj z oferty free spinowej w grze Piggy Riches!

Oceń artykuł