Mr Green: darmowe spiny na Starburst

31 marca wpłacając depozyt do Mr Green otrzymasz do 55 free spinów do wykorzystania na slocie Starburst

Przed nami ostatni tydzień Wiosennej Wycieczki po europie z Kasynem Mr Green. Dzisiejszy dzień przyniesie nam do 55 darmowych spinów na slot Starburst. Promocja obowiązuje tylko 31 marca do godziny 23:59.

Ilość przyznanych spinów uwarunkowana jest od sumy depozytu wpłaconego na konto. Jeśli dziś zdeponujesz nie mniej niż 100 PLN i zagrasz za nie na dowolnym slocie w kasynie, to jutro, 1 kwietna na Twoje konto wpłynie 20 darmowych obrotów. Potrzebujesz więcej spinów aby dłużej się bawić? Wpłać i obróć przynajmniej 220 PLN, a już w środę będziesz się cieszyć 55 darmowymi spinami na slocie Starburst, po godzinie 13:00. Depozyt uprawniający do skorzystania z oferty należy obrócic 5-krotnie na dowolnych grach w kasynie. Zanim będziesz mógł dysponować wygraną z darmowych spinów musisz je obrócić przynajmniej 35x.

Zarejestruj się w Mr Green i odbierz 10 free spinów + bonus!

Udział w dzisiejszej promocji gwarantuje Ci otrzymanie 10 wiosennych obrotów na slot The Marvellous Mr Green. Wystarczy wpłacić i zagrać za minimum 100 PLN, a już 6 kwietnia dołączą one na Twoje konto. Dodatkowo otrzymasz 1 los na cotygodniową loterię, w której masz szanse wygrać jeden z 200 niepowtarzalnych rowerów. Jeśli masz ochotę wziąć udział w loterii, to zapisz się do promocji podając swój adres e-mail. Przed Tobą kolejny tydzień zbierania biletów na losowanie, które odbędzie się 6 kwietnia. Być może los będzie Ci przychylny.

Jeżeli nigdy nie grałeś w tym serwisie, to zarejestruj się, a natychmiast otrzymasz 10 free spinów. Dodatkowe 40 obrotów dostaniesz, jeśli wpłacisz minimum 150 PLN. Obroty są do wykorzystania na slocie Starburst. Pierwszy depozyt zostanie także powiększony o dodatkowe 100% do 500 PLN. Grając dziś we wtorek 31 marca w Kasynie Mr Green masz okazję powiększyć swój kapitał nie tylko o dodatkową gotówkę, ale i o darmowe obroty, które jutro wykorzystane na slocie Starburst mogą Ci przynieść duże wygrane.

Oceń artykuł