Royal Panda: Turniej na slocie Gonzo’s Quest

Turniej slotowy Gonzo’s Quest z pulą 6.000 PLN w Royal Panda

Royal panda turniej na gonzos questKażdy zastrzyk gotówki jest mile widziany, szczególnie przy ustalaniu wakacyjnego budżetu. Ponieważ czas letnich wojaży zbliża się wielkimi krokami, warto więc zwrócić uwagę na ciekawe promocje z nagrodami pieniężnymi w tle. Jedną z nich jest oferta Kasyna Royal Panda, które ma zamiar rozdać łącznie 6 000 PLN i jeśli chcesz zawalczyć o część z tej puli, możesz to zrobić w naprawdę przyjemny i łatwy sposób – grając na slocie Gonzo’s Quest!

Royal panda turniej na gonzos quest 2Dołącz do weekendowego turnieju Kasyna Royal Panda, baw się i wspinaj na szczyt rankingu, a jedna z 10-ciu nagród może trafić na Twoje konto!

Założenie konta w Royal Panda: bonus do 1000 PLN i 25 free spinów

Royal panda turniej na gonzos quest 1Udział w promocji zapewni rozegranie minimum 20 obrotów na automacie Gonzo’s Quest w dniach 9 – 11 czerwca. Aby trafić do zwycięskiej czołówki, należy w takiej serii zakręceń uzyskać jak najwyższą wygraną w stosunku do postawionego zakładu (jego wartość nie ma zatem znaczenia). Ile takich prób możesz wykonać? Ile chcesz oczywiście, pamiętając, że pod uwagę brane są wyłącznie spiny rozegrane za pomocą salda gotówkowego i przy obstawieniu maksymalnej liczby linii płatniczych.

Royal panda turniej na gonzos questDo kogo powędrują nagrody? O tym przekonamy się dzień po zakończeniu turnieju, czyli 12 czerwca. Kasyno Royal Panda ogłosi zwycięzców w poniedziałek na swoim profilu na Facebooku i jeszcze tej samej doby zasili ich konta środkami gotówkowymi wolnymi od wymogów obrotu.

Do osoby z najwyższą uzyskaną wygraną w serii 20-tu zakręceń powędruje 2 000 PLN, gracz z miejsca drugiego otrzyma 1 000 PLN, a właściciele 3 i 4 miejsca zgarną po 600 PLN. Po 400 PLN trafi do graczy z miejsc 5, 6 i 7, natomiast o 200 PLN wzbogacą się uczestnicy promocji z pozycji 8, 9 i 10. Jesteś gotowy na mały pojedynek? Konkurencja wystartowała, więc nie daj się wyprzedzić - uruchom slot Gonzo’s Quest w Kasynie Royal Panda już teraz i celuj w sukces!

To nie pierwsza i nie ostatnia oferta z fantastyczną pulą nagród, więc jeśli nie masz jeszcze konta w Kasynie Royal Panda, zarejestruj się już teraz i również korzystaj z intratnych promocji. Na wszystkich nowych użytkowników serwisu czeka powitalny bonus 100% do 1 000 PLN od pierwszej wpłaty (minimum 40 PLN) oraz 25 free spinów na grę Starburst. Dobrej zabawy!

Oceń artykuł