Mr Green: Loteria na slotach Football Star lub Shoot!

Bilety na Euro 2016 w loterii Mr Green na slotach Football Star lub Shoot!

2016-07-27 10:19 PROMOCJE KASYNO MR GREEN
Mr green loteria na shoot 1Jeśli myślisz, że bilety na finały Euro 2016 są już nieosiągalne, musimy Cię mile rozczarować! Dwie najbardziej pożądane wejściówki tego lata znajdują się w posiadaniu Kasyna Mr Green, które z wielką przyjemnością przekaże je niebawem zwycięzcy wielkiej futbolowej loterii. Chcesz zawalczyć o wyjazd do Francji?

Otwórz konto w Mr Green i odbierz 25 free spinów bez depozytu

Szansa czeka przy bębnach automatów Shoot! i Football Star, w dniach 9 – 28 czerwca w Mr Green. Wpłać, zagraj i zbieraj przepustki na losowanie wyjątkowej nagrody! Zwycięzca promocji nie tylko zasiądzie na stadionie Stade de France podczas finałowego meczu 10 lipca, ale spędzi również dwie noce w prestiżowym hotelu we Francji oraz otrzyma 2 000 PLN kieszonkowego. Co powiesz na to?

Mr green loteria na shoot 2Już teraz wykonaj pierwszy krok i zaloguj się do Kasyna Mr Green. Następnie rozegraj minimum 250 PLN na slocie Shoot! lub Football Star i zapewnij sobie tym samym jeden los na losowanie nagrody głównej. Serwis nie określa, ile takich przepustek gracz może złowić w ciągu jednego dnia promocji, dlatego graj, odbieraj losy do woli i zwiększaj swoje szanse na wyjazd do Francji.

Mr green loteria na shoot 4Decydując się na udział w tej kampanii miej na uwadze, że bilety nie mogą zostać przekazane osobom trzecim, a w przypadku problemów z realizacją nagrody leżących po stronie gracza, serwis nie przyznaje rekompensaty pieniężnej. Zachęcamy do zapoznania się z warunkami oferty na stronie Kasyna Mr Green i gorąco kibicujemy wszystkim chętnym na przeżycie tak niesamowitej, sportowej przygody!

Mr green loteria na shoot 3Na wszystkich graczy, którzy w Kasynie Mr Green mają właśnie zamiar postawić swoje pierwsze kroki, czeka solidny upominek powitalny. Każdy z nowych gości otrzyma bonusy od czterech pierwszych depozytów, o łącznej wartości do 1 750 PLN oraz 100 free spinów na grę Spinata Grande, od pierwszej wpłaty minimum 150 PLN. Dodatkowo, nasi czytelnicy mogą liczyć na specjalny gratis, czyli 25 darmowych spinów na kultowym slocie Starburst. Wystarczy jeden „klik” w podany link, a free spiny będą gotowe do odbioru już przy pierwszym logowaniu na konto gracza. Dobrej zabawy!

Oceń artykuł