Mr Green: Gotówka na Koi Princess Roulette

Mr Green dodaje po 25 PLN dziennie przy trafieniu "5" przy stole Koi Princess Roulette

Mr green gotowka na koi princess roulette 1 4Do Kasyna Mr Green po raz kolejny zawitał czarujący gość wprost z odleglej Japonii. Takie powroty nikogo nie dziwią, bowiem promocjom serwisu nie sposób się oprzeć. Szczególnie, gdy nagrodą w zabawie jest żywa gotówka gotowa do natychmiastowej wypłaty! Już 22 lipca ponownie zakręci się koło egzotycznej ruletki Koi Princess Roulette i przez 5 dni, magiczna „piątka” przysporzy wielu graczom wygraną o wartości nawet 125 PLN.

Takich niespodzianek nigdy dość, dlatego loguj się do Kasyna Mr Green, zasiądź przy zielonym stole Koi Princess Roulette i zdobywaj doładowania codziennie, aż do 26 lipca 2016 roku.

Rejestracja w Mr Green: bez depozytu 25 free spinów na Starburst + bonusy

Gotowka przy stole do ruletki koi princess w mr greenJak złowić zasilenie w danym dniu obowiązywania promocji? Wystarczy posiadać aktywny zakład w grze stołowej Koi Princess Roulette w chwili, gdy na kole ruletki wypadnie liczba 5. W ten sposób, każdej doby wygrać można 25 PLN, czyli maksymalnie 100 PLN przez cały okres trwania kampanii. Warunkiem dotyczącym wniesionych zakładów jest obstawienie mniej niż 70% możliwych kombinacji. Niezastosowanie się do tego wymogu dyskwalifikuje gracza do odbioru gotówki. Zasady jasne? Apetyt na zabawę jest? Więc nie pozostaje nic innego, jak wejść do gry i trzymać kciuki za szczęśliwą „piątkę”!

Mr green gotowka na koi princess roulette 1 3Oferta obowiązuje od godziny 10:00 w piątek, do godziny 23:59 we wtorek i jak wiele poprzednich promocji, jest wynikiem współpracy Kasyna Mr Green z wybitnym producentem oprogramowania NetEnt. To właśnie jemu zawdzięczamy innowacyjny slot Koi Princess oraz jego stołową wersję, Koi Princess Roulette. O innych, równie atrakcyjnych propozycjach zielonego serwisu przeczytać możesz w Kalendarzu Promocji i Bonusów, a póki co, łap doładowania gotówkowe i korzystaj z wakacyjnego słodkiego lenistwa. Bezczynność nie jest wskazana tylko w przypadku, gdy nie masz jeszcze konta w Kasynie Mr Green.

Mr green gotowka na koi princess roulette 1 5Zarejestruj się już teraz korzystając z podanego linku i obok standardowego pakietu powitalnego od serwisu, zgarnij dodatkowo 25 free spinów na Starburst. Tym drobnym upominkiem nagradzamy wyłącznie czytelników odwiedzających nasz portal. Dziękujemy, że jesteście z nami nawet podczas wakacji! W starterze od Kasyna Mr Green znajduje się bonus o wartości do 1 750 PLN od 4 pierwszych wpłat oraz free spiny w ilości 100 na slocie Spinata Grande, od depozytu minimum 150 PLN. Życzymy owocnej gry!

Oceń artykuł