Mr Green: Doładowania na Frankenslot’s Monster

Mr Green dodaje doładowania na slocie Frankenslot’s Monster z puli 40 000 PLN

Mr green doladowania na frankenslots monster 3Wciel się w szalonego doktora Frankenslota, wskrześ potwora dzięki wielkim wygranym i wygraj doładowania gotówkowe w Mr Green. Przyłączając się do tygodniowej zabawy na nowym slocie Frankenslot’s Monster od Betsoft, gdzie masz okazję poczuć dreszczyk emocji, nutę zwycięstwa oraz doładowania z puli 40.000 PLN. Wstąp do Kasyna Mr Green w dniach od 19 do 26 października i graj na slocie Frankenslot’s Monster zbierając losy na loterię doładowań.

Rejestracja w Mr Green: 25 free spinów bez depozytu na Starburst

Mr green doladowania na frankenslots monster 1Żeby wziąć udział w zabawie należy się zalogować na swoim koncie i grać w klasyczną lub mobilną wersję gry Frankenslot’s Monster. Za każde 20 rund rozegranych na tym nowym slocie ze stawką o minimalnej wartości 1 PLN otrzymasz 1 los na loterię doładowań. Nie ma limitu na ilość zebranych losów ale musisz wiedzieć, że sama gra nie gwarantuje wygrania doładowania. Czym więcej będziesz grał, tym zwiększą się Twoje szanse na sukces w losowaniu, w którym można wygrać więcej niż jedną nagrodę. Serwis wybierze losowo konta 25 graczy, na które dołoży dodatkowe doładowania w wysokości od 100 do 12.000 PLN wolnych od obrotu, gotowych do natychmiastowej wypłaty. Pula nagród wynosi 40.000 PLN. Przy odrobinie szczęścia masz możliwość wygrania dużej kasy. Losowanie odbędzie się 27 października 2016 roku. Jeżeli zostaniesz wylosowany, to serwis wyśle do Ciebie wiadomość z dobrą nowiną.

Mr green doladowania na frankenslots monsterJesteś gotów na stworzenie monstrum w Kasynie Mr Green? nie jesteś jeszcze graczem tego serwisu - zarejestruj się, to dosłownie kilka chwil. Za rejestrację za naszym pośrednictwem otrzymasz 25 darmowych spinów na Starburst, bez depozytu. Dodatkowo skorzystaj z pakietu powitalnego pozwalającego doładować Twoje kasynowe konto przy pierwszych czterech depozytach do 1750 PLN za darmo oraz do 420 darmowych spinów! Przy pierwszej wpłacie w wysokości nie mniejszej niż100 PLN, otrzymasz bonusową gotówkę 100% do 500 PLN. Jeżeli rozegrasz te 100 PLN na dowolnych grach, odbierzesz 100 darmowych spinów na slot Mr Green: Moonlight. Za drugą wpłatę środków przez kolejne 20 dni otrzymywać będziesz po 5 free spinów na najlepszych grach. Jeśli zrealizujesz zadania polecone przez serwis odbierzesz atrakcyjne nagrody, w postaci bonusów oraz kolejne 220 darmowych spinów. Mamy nadzieję, że w tym tygodniu znajdziesz odrobinę czasu i dołączysz do szalonego naukowca na slocie Frankenslot’s Monster. Być może w czwartek 27 października los się do Ciebie uśmiechnie i wygrasz jedno z doładowań gotówkowych!

Oceń artykuł