Mr Green: Doładowania na Spinata Grande i Aloha! Cluster Pays

Mr Green rozdaje 200 000 PLN w doładowaniach na slocie Spinata Grande oraz Aloha!

Mr green doladowania na aloha cluster pays 1Wstąp do Kasyna Mr Green i w dniach od 13 do 19 marca 2017 roku, zakręć bębnami jednego z dwóch wytypowanych do promocji slotów Spinata Grande lub Aloha! Cluster Pays, które świętują swoje urodziny. Oferowane urodzinowe sloty posiadają całą masę dodatkowych funkcji, dzięki którym możesz liczyć na wysokie wygrane oraz doładowania gotówkowe z puli 200.000 PLN.

Rejestracja w Mr Green i 25 spinów bez depozytu na Starburst

Mr green doladowania na aloha cluster pays 4Sprezentuj slotom Aloha! Cluster Pays i Spinata Grande kilka zakręceń. Za każde obrócone 50 PLN na jednym z powyższych jednorękich bandytów przyniesie Ci 1 los na loterię doładowań. Grać możesz na dowolnej wersji gry, zarówno na komputerze jak i na urządzeniu mobilnym. Każdego dnia masz okazję zdobyć 50 losów, a w ciągu 7 dni zdobyć aż 350 szans na wylosowanie jednego z 1000 doładowań gotówkowych. Już 20 marca wyłonionych zostanie 1000 losowo wybranych graczy, na których konta trafi gotówka o łącznej wartości 200.000 PLN. Pierwszy wylosowany uczestnik odbierze 40.000 PLN, dwóch kolejnych odpowiednio 20.000 PLN i 10.000 PLN. Po 2.000 PLN przydzielone zostanie następnym 6 wylosowanym graczom. Kolejni wylosowani zwycięzcy podzielą się gotówką o wartości od 800 do 40 PLN. Lista fartownych graczy ogłoszona zostanie już 21 marca. W losowaniu można zgarnąć więcej niż jedno doładowanie. Kwota doładowania nie podlega warunkom obrotu i jest możliwa do natychmiastowej wypłaty.

Mr green doladowania na aloha cluster pays 2Jeżeli, nie grałeś i nie wpłacałeś środków w Kasynie Mr Green, a też chciałbyś korzystać z tak licznych promocji, to zarejestruj się i odbierz wspaniały bonus powitalny. Jeśli zarejestrujesz się za pomocą naszego linku, odbierzesz od Kasyna Mr Green 25 darmowych spinów na Starburst zupełnie za free. Dodatkowo, jako nowy gracz otrzymasz do 1750 PLN przy 4 pierwszych depozytach oraz do 420 darmowych spinów. Przy pierwszej wpłacie minimum 100 PLN odbierzesz bonus gotówkowy 100% do 500 PLN. Jeżeli obrócisz tą kwotę na dowolnych grach odbierzesz 100 darmowych spinów na Mr Green: Moonlight. Za drugą taką wpłatę odbierać będziesz przez następne 20 dni po 5 darmowych spinów w najlepszych grach. Jeśli zrealizujesz wszystkie zadania odbierzesz kolejne 220 darmowych spinów.

Doladowania na spinata grande i aloha w mr greenSam udział w promocji nie gwarantuje wygrania doładowania gotówkowego, tu potrzebne jest szczęście. Wykorzystaj w pełni swój potencjał i graj na slotach Aloha! Cluter Pays oraz Spinata Grande od poniedziałku do niedzieli, a wystartujesz do loterii z mnóstwem kuponów, które przybliżą Cię do wygrania doładowań. Nie czekaj, wykorzystaj urodzinową imprezę w Mr Green, a przy odrobinie szczęścia gotówka zasili Twoje konto!

Oceń artykuł