Betclic: Czwartkowy bonus 400 PLN

W każdy czwartek Kasyno Betclic rozdaje reload bonus 100% aż do 400 PLN

Wstąp koniecznie w czwartek do Kasyna Betclic, w którym masz okazję rozpocząć weekend w wyśmienitym humorze. Zajrzyj tu obowiązkowo, czeka na Ciebie reload bonus 100% do 400 PLN, który da Ci porcję pozytywnej energii na cały dzień.

Załóż konto w Kasynie BetClic, a otrzymasz dodatkowe 500% do 200 PLN za darmo

Zaloguj się w czwartek(masz czas do północy )w Kasynie Betclic, wejdź w zakładkę "Moje bonusy" i kliknij w ikonę "Odbierz bonus", zrób depozyt minimum 80 PLN, a wejdziesz w posiadanie premii w wysokości 100% aż do 400 PLN. Pamiętaj tylko, by przed wpłatą środków zapisać się do odebrania bonusu, bo tylko wtedy premia automatycznie zostanie dodana do Twojego konta. Promocyjny zastrzyk gotówki będzie do wykorzystania na dowolnych automatach w Kasynie Betclic. Przyznany bonus będzie trzeba obrócić 40x, by móc cieszyć się z ewentualnych wygranych.

Zagraj w Kasynie Betclic wpłać środki w wysokości nie mniejszej niż 80 PLN i odbierz reload bonus 100% do 400 PLN. Dla nowych graczy, odwiedzających serwis po raz pierwszy przygotowany jest pakiet powitalny. Zarejestruj się i dokonaj pierwszego depozytu a odbierzesz bonus 500% do 200 PLN (wpłata minimum 15 PLN). Wpłacając 40 PLN, będziesz miał okazję zabawić się ze stanem konta 240 PLN. Dołącz do czwartkowej promocji Kasyna Betclic, z powiększonym stanem konta wydłużysz czas fenomenalnej zabawy i z pewnością będziesz wygrywał!

Oceń artykuł